PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJDOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Informace o lidových tradicích ze zahraničí [ Lidová řemesla a výrobky ]

Informace ze zahraničí

Vyhledávání
Vyhledávání odkazů a informací ohledně organizací jednotlivých členských zemí Evropské federace lidových umění a řemesel lze provádět dvěma způsoby.

První z nich využívá běžné internetové vyhledávače typu www.Seznam.cz, www.Yahoo.com, www.Google.cz, www.Atlas.cz, apod. Těchto vyhledávačů existuje celá řada a stačí pouze do okénka Hledej zadat jméno organizace lidového umění a řemesel země, o kterou se zajímáme. U českých vyhledávačů musíme přitom zadat jako oblast hledání svět, nikoli pouze ČR. Takto získáme často i několik desítek odkazů, z nichž však důležitější oficiální stránky bývají na prvních místech, další odkazy pak mají všeobecně obchodní charakter a jednotlivé národní organizace jsou v textech pouze zmíněny.

Druhým způsobem je odkazy vyhledat pomocí stránek Evropské federace lidových umění a řemesel. Domovská stránka má adresu http://www.folkartandcraft.net.
Pokud na této stránce klikneme na odkaz Home (domů), objeví se deset vlajek členských zemí organizace s názvy jednotlivých národních organizací. Tyto vlajky jsou aktivní a jejich označením se dostaneme k stránce patřící ještě pod Evropskou federaci lidových umění a řemesel, která obsahuje stručný text o dané zemi, adresu oficiálních stránek její organizace a kontakt (e-mail).

Evropská federace lidových umění a řemesel
Adresa evropské federace lidových umění a řemesel je http://www.folkartandcraft.net.

Na ní nalezneme odkazy Federace lidových umění a řemesel, Kruhy ve vodě, Vítejte - tyto odkazy jsou zatím neaktivní, pouze se objeví informace, že probíhá jejich vývoj. Další odkaz, Kontakt, nás přivede do Outlook Expressu, kde již máme jako adresáta nadepsanou Federaci.

E-mail je: ooe.heimatwerk@ooenet.at

O posledním odkazu, a to Domů (Home), jsem se již zmiňovala výše. Stránky jsou samozřejmě v angličtině.

SOUVISEJÍCÍ ODKAZY

UMÍSTĚNÍ

DALŠÍ INFORMACE: http://www.LidovaRemesla.cz

AKTUALIZACE: uživatel č. 372 org. 24, 23.02.2005 v 12:15 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA