PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ


Encyklopedia:
Basic information
Folklore festivals
Festivals abroad
Ensembles and groups
Regional associations
Personalities
Magazine Folklore
Searching

Calendar:
Folklore events
Festivals

Abroad:
Calendar C.I.O.F.F.
Calendar I.O.V.
Festivals abroad
Offers from abroad
Offers abroad
Youth exchanges
Circles
Half-circles

Public:
Authorities of The FoS ČR
Novelties, news,...
Archive 2002
Archive 2001
Basic dokuments
Contracts
Subsidies supplied
Browsing articles

Address book:
Secretariat of The FoS ČR
Leaders of ensembles
Directors of festivals
Representatives of regions

Services:

For registered users

DOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Pozvání souborů na IX. reprezentační NKP FoS ČR

IX. REPREZENTAČNÍ NÁRODNÍ KROJOVÝ PLES FOLKLORNÍHO SDRUŽENÍ ČESKÉ REPUBLIKY
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU, SOBOTA 4. ÚNORA 2006
Vážení vedoucí souborů,
srdečně Vás a Vaše členy zveme na již IX. NÁRODNÍ KROJOVÝ PLES FoS ČR, který pořádáme v sobotu 4. února 2006 v prostorách Domu kultury ve Žďáru nad Sázavou. Po vydařeném představení valašského regionu na letošním plese, se bude tentokrát starat o dobrou plesovou náladu a pohodu Jihočeské folklorní sdružení. Celou noc budou na hlavním sále hrát k poslechu, tanci a zpěvu střídavě dechová hudba Budvarka, muzika Prácheňského souboru a muzika souboru Úsvit. Ve foyer v prvním poschodí bude celou noc hrát cimbálová muzika VUS Ondráš.
V podání jihočeských souborů proběhne slavnostní záhájení plesu a v průběhu večera uvidíme řadu tanců z jednotlivých oblastí Jižních Čech. Se svou pozvánkou na X. jubilejní NÁRODNÍ KROJOVÝ PLES v roce 2007 se Vám představí i nejleší horácké soubory, které přeberou štafetu po jihočeších. Pořadatelé pro Vás chystají veselou zábavu při volbě o nejsympatičtější krojovaný pár plesu 2006, jihočeskou společenskou hru, bohatou tombolu a ochutnávku jihočeských specialit.
Milí vedoucí,
rádi se s Vámi i Vašimi členy na spolkovém plesu našeho sdružení setkáme. Zvážíte-li svoji účast, zašlete nám NEJPOZDĚJI DO 16. LEDNA 2006 vyplněnou přihlášku s požadovanými údaji na adresu: FOLKLORNÍ SDRUŽENÍ ČR, SENOVÁŽNÉ NÁM. 24, 116 47 PRAHA 1. Přihlášeným souborům nemůžeme přispívat na dopravu, jejich členové si však mohou zakoupit zlevněné vstupenky (1 ks 100,- Kč) ke stolu. Účinkující soubory mají vstup zdarma. Během plesu můžete prodávat své materiály (CD, kazety, propagaci apod.). Uvítáme a předem děkujeme za případné souborové příspěvky do tomboly. Přihlášené soubory na ples obdrží písemně do konce měsíce ledna 2006 organizační zajištění plesu a podrobný program plesu. Případné dotazy zodpoví programový ředitel Miroslav Ekart, mob.: 603 879 290.

S přátelským pozdravem
Ladislav Michálek v.r., ředitel plesu

Z VIII. reprezentační plesu 2005
Z VIII. reprezentační plesu 2005

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

DALŠÍ INFORMACE: Národní krojový ples
Zveřejněno 15.12.2005 v 23:31 hodin

Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
    FOLKLORNÍ AKCE
      TURISTIKA