PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJDOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Vojenský umělecký soubor ONDRÁŠ v Moskvě

Tisková informace
Vojenský umělecký soubor Ondráš
Vojenský umělecký soubor ONDRÁŠ reprezentoval ve dnech 21. 2. - 28. 2. 2006 Armádu České republiky v hlavním městě Ruské federace, Moskvě, kde vystoupil v rámci výročního plesu Velvyslanectví ČR, dále pak uskutečnil několik vystoupení pro příslušníky vojenského diplomatického sboru v Moskvě v rámci obnovení dvoustranné spolupráce mezi Ruskou federací a Českou republikou.
Během své návštěvy vystoupila cimbálová muzika VUS ONDRÁŠ v Koncertním sále Muzea L. N. Tolstého, uskutečnila společný koncert se známými "Alexandrovci", vystoupila ve vojenském centru, v moskevské státní oblastní universitě a v klubu "Na brestskoj".
Tento stručný výčet dává jasně najevo, že se VUS ONDRÁŠ během tak krátké návštěvy prezentoval na velice významných akcích, které jistě našly odezvu v obecenstvu a významně se tak podílel na obnovení vzájemné spolupráce mezi Ruskou federací a Českou republikou.

Zpracoval: Radek Odehnal
komunikace s veřejnosti VUS ONDRÁŠ
tel.: 973 443 386, 973 442 046, e-mail: odehnal@vusondras.cz, www.vusondras.cz

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 03.03.2006 v 00:37 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA