PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJDOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Křest nového CD souboru Vonička z Havířova

S koledou jsme přišli k Vám
Soubor lidových písní a tanců VONIČKA z Havířova pořádá v sobotu 16. prosince 2006 od 15 hodin v Kulturním domě L. Janáčka v Havířově slavnostní koncert k 15. výročí založení souboru. V komponovaném pořadu složeném z nejúspěšnějších programových čísel souboru se představí téměř 100 tanečníků a 25 muzikantů, současných i bývalých členů Voničky. Během koncertu se uskuteční křest nového kompaktního disku "S koledou jsme přišli k Vám".
Letos v září jsme také natočili vánoční CD s názvem "S koledou jsme přišli k Vám". Toto CD bude slavnostně pokřtěno rovněž na jubilejním koncertě. Prodej tohoto CD bude pak zahájen po křtu, případní zájemci o toto CD nás mohou kontaktovat přes naše webové stránky: www.vonicka.cz nebo na naší e-mailové adrese: jirislavik@centrum.cz.

Emilie Slavíková - vedoucí souboru Vonička z Havířova

Zveřejněno 14.12.2006 v 00:58 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA