PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJDOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Folklorní soubor Malý Kovářovan vystupoval pro seniory

Tisková zpráva...
Ve středu 20. prosince děti z folklorního souboru Malý Kovářovan zavítaly do Města Milevska, aby zde svým vánočním vystoupením potěšily seniory ve dvou milevských domech s pečovatelskou službou. Obě vystoupení se uskutečnila v příjemné atmosféře, kterou vytvořili přihlížející diváci z řad seniorů a mnozí z nich si zanotovali vánoční koledy společně s kovářovskými dětmi. Celý program tvořily vánoční písně, které průvodním slovem doplňovaly Radka Brůžková a Brigita Cmuntová, bronzový Jihočeský zpěváček 2006. Brigita se během vystoupení představila dvěma sólovými vstupy a za svůj pěvecký výkon vždy sklidila pěkný potlesk od přítomných diváků, stejně jako ostatní vystupující.
Kovářovánek, dětský foklorní soubor
Brigita Cmuntová - bronzový Jihočeský zpěváček 2006
Kovářovánek, dětský foklorní soubor
píseň
Malý Kovářovan zazpíval v Milevsku například koledu Štědrej večer nastal, Co to znamená, Sem, sem, sem, pastýři, Půjdem spolu do Betléma a mnohé další, se kterými se děti představí společně s ostatními účinkujícími ještě ve čtvrtek 21. prosince od 19 hodin při Vánočním koncertu v místním kinosálu v Kovářově.
Kovářovánek, dětský foklorní soubor
momentky z vystoupení
Kovářovánek, dětský foklorní soubor

manželé Milan a Pavla Škochovi
Jihočeský folklorní soubor Kovářovan
Kovářov 398 55
tel.: 382 594 106, 604 692 062, e-mail: milan.skoch@tiscali.cz
www.kovarov.cz, www.jfos.cz, www.fos.cz

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 20.12.2006 v 20:32 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA