PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ


Nadpis Tabulky 1
Tabulka 1
Tabulka 1
Tabulka 1
Nadpis Tabulky 2
Tabulka 2
Tabulka 2
Tabulka 2


DOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Informační centrum FoS ČR otevřeno

IC FoS ČR 3. dubna 2007
Folklorní sdružení ČR
V úterý 3. dubna zahájilo činnost Informační centrum Folklorního sdružení ČR. na Senovážném náměstí v Praze 1. Pražané, návštěvníci a turisté zde mohou získat informace o folklorních festivalech, slavnostech, lidových akcích, místních tradicích ze všech regionů České republiky. K disposici jsou kalendária akcí, včetně zahraničních, pozvánky, programy na jednotlivé festivaly, informační materiály o jednotlivých regionálních sdruženích a folklorních souborech, místních zvycích. Rovněž o lidových řemeslech, tradičních lidových výrobcích.
K dostání je zde i časopis Folklor a publikace vydávané Folklorním sdružením, festivalovými městy a obcemi a partnery FoS ČR. Návštěvníci Infocentra si budou moci zakoupit DVD a CD s pořady festivalů, slavností a koncertů zaměřených na folklor a lidové tradice.
Slavnostního zahájení se zúčastnili představitelé partnerů Folklorního sdružení, mezi nimi byl Jiří Vejvoda , ředitel ČRO 2- Praha, Slávek Hrzal , ředitel Dětské tiskové agentury, za rádio Proglas Jana Beránková.
Předseda Folklorního sdružení ČR Zdeněk Pšenica popřál při otevření Informačního centra nejen hodně návštěvníků, ale vyzval všechny členské soubory, kterých je v republice více než tři sta i organizátory festivalů, aby využili jedinečnou možnost prezentovat v Praze své akce a svou činnost.
Adresa Informačního centra FoS ČR : Senovážné náměstí 24, Praha 1, vchod z Jeruzalémské ulice.

Dušan Macháček

Folklorní sdružení ČR
Foto: Zuzana Foglarová, Český rozhlas
Folklorní sdružení ČR
Folklorní sdružení ČR
Folklorní sdružení ČR
Paní Čermanová a Zdeněk Pšenica
Folklorní sdružení ČR
Pan předseda v infocentru
DALŠÍ INFORMACE: Informační centrum FoS ČR
Zveřejněno 04.04.2007 v 23:46 hodin

Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA