PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJDOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

JFoS se prezentovalo na celostátní soutěži Zpěváček 2007

Tisková zpráva
Jihočeské folklorní sdružení se prezentovalo na celostátní soutěži Zpěváček 2007
Jihočeské folklorní sdružení pořádalo 31. března v Hotelu Zvíkov ve Zvíkovském Podhradí regionální kolo dětských zpěváků lidových písní Jihočeský zpěváček 2007.
Porota delegovaná Národním ústavem lidové kultury ve Strážnici vybrala nejlepší zpěváky a zařadila je na medailová místa. První místo obsadil Lukáš Přib ze souboru Písečan, na druhé příčce se umístnila Vladimíra Berná ze souboru Jitřenka a o místa třetí se podělili Ondřej Švejda z Blaťáckého souboru a Jana Kolářová ze souboru Kovářovánek.
Úspěšní jihočeští zpěváčci se ve dnech 12. - 14. května účastnili ve Velkých Losinách celostátní soutěž Zpěváček 2007. Barvy Jihočeského kraje hájil Lukáš Přib a Vladimíra Berná, bronzový jihočeský zpěváček Ondřej Šveja se pro nemoc nemohl zúčastnit. Naši zástupci neměli lehkou pozici v silné konkurenci výborných zpěváků, ale Lukáš Přib výborně zabojoval a skončil v první desítce, což je velký úspěch. Lukáš také obdržel cenu Asociace průvodců ČR, k níž mu srdečně gratulujeme.
Jihočeské folklorní sdružení
archivní foto - Lukáš Přib, zlatý jihočeský zpěváček 2007
Jménem Jihočeského folklorního sdružení děkuji našim zpěvákům za dobrou reprezentaci Jihočeského kraje a organizátorům celostátní soutěže Zpěváček 2007 za obrovskou práci při pořádání takto významné akce.

Milan Škoch
předseda Jihočeského folklorního sdružení
Kovářov 3, 398 55
e-mail: milan.skoch@jfos.cz
tel.: 382 594 106, 604 692 062
www.jfos.cz

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 19.05.2007 v 22:51 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA