PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJDOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Kovářovan na Mezinárodním folklorním festivalu v Písku

Tisková zpráva...
MFF Písek 2007
Jihočeský folklorní soubor Kovářovan se opět po roce zúčastnil folklorního festivalu v Písku a vystoupil v pátek 17. srpna při večerním pořadu českých souborů s programem "Proč bychom veselí nebyli" a "Dokolečka chaso". Další krátká vystoupení následovala v průběhu sobotního slavnostního průvodu po městě Písku a soubor se samozřejmě představil při hlavním sobotním programu. Ve vystoupení "Proč bychom veselí nebyli" tanečníci Kovářovanu ukázali jihočeská kolečka, minet, hulány, různé variace polky, vše doplňované veselou hudbou a zpěvem dalších členů souboru.
momentky z festivalu
momentky z festivalu
momentky z festivalu
Kovářovan je od založení píseckého festivalu jeho stálým hostem a je potěšující, že může návštěvníkům přiblížit písně a tance své národopisné oblasti Kozácka. Členové souboru si zde také rádi každoročně posedí při společné zábavě, kde se setkávají se známými členy jiných souborů a případně navazují nová přátelství.
MFF Písek
Chtěli bychom poděkovat souboru Písečan za pozvání na festival a také za péči, kterou každoročně věnují jeho zdárnému průběhu. Budeme se těšit na setkání při dalších akcích a určitě jako obvykle na dalším ročníku Jihočeského folklorního festivalu v Kovářově, kde je Písečan také stálým hostem.

manželé Milan a Pavla Škochovi
Jihočeský folklorní soubor Kovářovan
Kovářov 398 55
tel.: 382 594 106, 604 692 062, e-mail: milan.skoch@tiscali.cz
www.kovarov.cz, www.jfos.cz, www.fos.cz

MFF Písek

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 19.08.2007 v 15:25 hodin

Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
    FOLKLORNÍ AKCE
      TURISTIKA