PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJDOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Třikrát Folklorní magazín v prosinci a pořad Folklorika

program ČT 1
V sobotu 1. prosince od 10.00 na programu ČT 1 nabídne ostravské studio reportáž z folklorního festivalu v Červeném Kostelci a ze Setkání muzikantů ve Valašských Klobúkách. V portrétu se představí jeden z mála výrobců krbců a krajové obuvi Sváťa Hyža z Kelče. Repríza pořadu 7.12. kolem n6 hodiny ráno na ČT2.

V sobotu 15. prosince od 10.00 hodin na programu ČT 1 uvidíme reportáž z letošních Hanáckých slavností v Prostějově a reportáž a rozhovory ze 4. ročníku MFF Pražský jarmark. Repríza 22.12 ráno kolem 6 hodiny na ČT 2.

Třetí vydání Folklorního magazínu v prosinci se vysílá rovněž v sobotu 29. prosince od 10. hodin na ČT 1 představí v reportáži průběh Mariánskolázeňského podzimu a portrét folkloristky Zuzany Lapčíkové.
Folklorika
Sobota 8.prosince 2007 od 10.00 hodin na ČT1. Mikulášské obchůzky na Valašsku a Znojemsku, při kterých po starém způsobu ještě "létají" čerti. Režie K. Špalek

Dušan Macháček

DALŠÍ INFORMACE: Folklorní sdružení ČR
Zveřejněno 18.11.2007 v 18:48 hodin

Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
    FOLKLORNÍ AKCE
      TURISTIKA