PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ


Nadpis Tabulky 1
Tabulka 1
Tabulka 1
Tabulka 1
Nadpis Tabulky 2
Tabulka 2
Tabulka 2
Tabulka 2


DOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

JFoS připravuje Folklorní kaleidoskop

Tisková zpráva
Jihočeské folklorní sdružení připravuje Folklorní kaleidoskop
Tento materiál je spolufinancován z prostředků EU v rámci programu INTERREG IIIA

Jihočeské folklorní sdružení již několik týdnů připravuje k vydání nový plnobarevný prezentační materiál "Folklorní kaleidoskop" formátu A4, který mapuje průběh projektu "Vytvoření sítě Jihočeského folklorního sdružení v návaznosti na Dolní Rakousko.
Kaleidoskop je složen z výběru tiskových zpráv dokumentující pestrou náplň projektu, je doplněn vybranými fotografiemi a prezentuje kulturní akce i vystoupení jak jihočeských tak dolnorakouských souborů, semináře či publikační okruhy. Věřím, že veřejnost přivítá možnost seznámení se prostřednictvím kaleidoskopu s aktivitami JFoS, jeho členských souborů i dalších partnerů, díky nimž se daří úspěšně rozvíjet oblast lidové kultury v příhraničním rozsahu.
obálka
obálka
Jihočeské folklorní sdružení spolupracuje na uvedeném projektu s Volkskultur Niederösterreich z Dolního Rakouska od roku 2006 a je velice potěšující, že obě organizace mají zájem v této spolupráci pokračovat. Již nyní se uskutečňují jednání, na nichž jsou připravována vzájemná vystoupení folklorních souborů na obou stranách hranice a dále probíhají i přípravy nového projektu, který má za cíl vzniklé partnerství prohlubovat.
V této souvislosti bych chtěl velice poděkovat nejen dolnorakouským partnerům a našim členským souborům, ale také Jihočeskému kraji, Obci Kovářov a dalším subjektům za podporu našich aktivit.

Milan Škoch
předseda Jihočeského folklorního sdružení
Kovářov 3, 398 55
e-mail: milan.skoch@jfos.cz
tel.: 382 594 106, 604 692 062
www.jfos.cz

Zveřejněno 20.03.2008 v 22:31 hodin

Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
    FOLKLORNÍ AKCE
      TURISTIKA