PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJDOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Jihočeské folklorní sdružení
Valná hromada - 11. 10. 2003

Dne 11. října 2003 se uskutečnila v Hotelu Zvíkov ve Zvíkovském Podhradí Valná hromada Jihočeského folklorního sdružení.
Jednání se zúčastnili zástupci členských folklorních souborů a hosté, Zdeněk Pšenica, předseda Folklorního sdružení ČR, František Fořt, předseda představenstva Nadace Čapíků a Jindřich Žydek, vícepresident Asociace kuchařů a cukrářů ČR.
V průběhu jednání přítomní diskutovali o činnosti Jihočeského folklorního sdružení, které si klade za cíl propagovat folklor a lidové tradice jihočeského regionu. Dalším z bodů byly též informace týkající se spolupořádání členských lidových slavností a festivalů a pořádání nových akcí pro rok 2004. Se svými příspěvky vystoupili i hosté, kteří jsou důležitými partnery sdružení, pochvalně se vyjádřili ke vzájemné spolupráci a kladně hodnotili aktivity sdružení.
Důležitým bodem jednání Valné hromady byla volba nového vedení sdružení. Byl zvolen výkonný výbor ve složení: Milan Škoch, Kateřina Hubová, Petr Bednář, Mirka Dürnfelderová, Jan Hattan. Předsedou byl opět zvolen Milan Škoch.
Po skončení Valné hromady se nový výkonný výbor sešel k prvnímu jednání a stanovil si další cíle na své dvouleté volební období.

Milan Škoch
předseda Jihočeského folklorního sdružení

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 13.10.2003 v 11:20 hodin

Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
    FOLKLORNÍ AKCE
      TURISTIKA