PO RUSSKI POLSKI FRANCAIS DEUTSCH ENGLISH ČESKY PO RUSSKI POLSKI FRANCAIS DEUTSCH ENGLISH ČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ

ENCYKLOPEDIE FoS
Základní informace o FoS ČR
Adresář FoS
Partneři FoS
Folklorní festivaly FoS ČR
Folklorní soubory FoS ČR
Folklorní materiály
Folklorní projekty
Folklor a media
KALENDÁŘ FOLKLORU
Folklorní akce a lidové umění
Festivaly FoS ČR
ZAHRANIČNÍ AKTIVITY FoS
Zahraniční aktivity
Zahraniční festivaly
Výměny a nabídky
Kolečka a půlkolečka
AKTUALITY A ZPRÁVY
Aktuality, novinky, zprávy, ...
Poskytované dotace
Archiv článků
FOLKLOR A TRADICE
Časopis Folklor
Folklor a lidové tradice v ČR
Etnografické členění ČR
Lidové tradice a zvyky
Lidová řemesla
Kroje a lidové oblečení
SLUŽBY
Vyhledávací centrum
Pro registrované

Časopis FOLKLOR


DOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Tiskové zprávy a články

Program Pražský jarmark 2004

Program pro soubory na jednotlivé dny

Sobota 28.8. 2004
16,45 - 17,00 Ištvánci Šardice po ukončení průvodu v prostoru pod pódiem
1. program
17,00 oficiální zahájení Pražského jarmarku
17,10 moderátor
17,15 Šlapeto Praha
moderátor
17.30 Moták Praha
17,40 Lúčka Svatobořice - Mistřín
17,50 Beskyd Zubří
moderátor
18,00 Caggiano Itálie
moderátor
18,10 Vladislavia Polsko
18,20 závěr
Každý taneční soubor dodrží program max. 8 minut.

2. program
19,00 zahájení
19,05 Lúčka Svatobořice - Mistřín
19,35 moderátor
19,40 Beskyd Zubří
20,10 moderátor
20,15 Caggiano Itálie
20,45 závěr

Neděle 29.8. 2004
1.program
10,00 zahájení
10,05 Beskyd Zubří
10,20 moderátor
10,25 loutkové divadlo KABARET
11,25 moderátor
11,30 Beskyd Zubří
11,45 závěr

2. program
16,30 zahájení
16,35 Beskyd Zubří
17,05 moderátor
17,10 Moták Praha
17,40 moderátor
17,45 Vladislavia Polsko
18,15 závěr

3. program
19,00 zahájení
19,05 Lúčka Svatobořice - Mistřín
19,50 moderátor
19,55 Caggiano Itálie
20,45 závěr


Pondělí 30.8. 2004
1.program
10,00 zahájení
10,05 Modřenec Praha
10,20 moderátor
10,25 loutkové divadlo KABARET
11,25 moderátor
11,30 Modřenec Praha
11,45 závěr

2. program
16,30 zahájení
16,35 Zpěváčci, Česká muzika
17,40 moderátor
17,45 Lúčka Svatobořice - Mistřín
18,15 závěr

3. program
19,00 zahájení
19,05 Zampogniari Itálie
19,35 moderátor
19,40 Gaudeamus Praha
20,10 moderátor
20,15 Caggiano Itálie
20,45 závěr

Úterý 31.8. 2004
1.program
10,00 zahájení
10,05 Vonička Praha
10,20 moderátor
10,25 loutkové divadlo KABARET
11,25 moderátor
11,30 Vonička Praha
11,45 závěr

2. program
16,30 zahájení
16,35 Jánošíček Svit Slovensko
17,05 moderátor
17,10 Klíček Řevnice
17,40 moderátor
17,45 El Cimarón Argentina
18,15 závěr

3. program
19,00 zahájení
19,05 Uralskaja večora Rusko
19,35 moderátor
19,40 Grupo Magisterial de Danza Mexiko
20,10 moderátor
20,15 El Cimarón Argentina
20,45 závěr


Středa 1.9. 2004
1.program
10,00 zahájení
10,05 Jánošíček Svit Slovensko
10,20 moderátor
10,25 Pavel Kožíšek kouzelník
11,25 moderátor
11,30 Jánošíček Svit Slovensko
11,45 závěr

2. program
16,30 zahájení
16,35 Uralskaja večora Rusko
17,05 moderátor
17,10 Jánošíček Svit Slovensko
17,40 moderátor
17,45 Grupo Magisterial de Danza Mexiko
18,15 závěr

3. program
19,00 zahájení
19,05 El Cimarón Argentina
19,35 moderátor
19,40 Mateník Praha
20,10 moderátor
20,15 Grupo Magisterial de Danza Mexiko
20,45 závěr

Čtvrtek 2.9. 2004
1.program
10,00 zahájení
10,05 Betty Praha
10,20 moderátor
10,25 loutkové divadlo KABARET
11,25 moderátor
11,30 Betty Praha
11,45 závěr

2. program
16,30 zahájení
16,35 Betty Praha
17,05 moderátor
17,10 Grupo Magisterial de Danza Mexiko
17,40 moderátor
17,45 Osminka Praha
18,15 moderátor
18,20 Uralskaja večora Rusko
18,50 závěr
3. program
19,00 zahájení
19,05 BC Bovez Slovinsko
19,35 moderátor
19,40 Krušpánek Praha
20,10 moderátor
20,15 Otava Slovensko
20,45 závěr

Pátek 3.9. 2004
1.program
10,00 zahájení
10,05 Uralskaja večora Rusko
10,20 moderátor
10,25 loutkové divadlo KABARET
11,25 moderátor
11,30 Uralskaja večora Rusko
11,45 závěr

Mimořádný program
14,00 orchestr WARDLE ANDERSON BRASS Anglie
15,00 závěr

2. program
16,30 zahájení
16,35 BC Bovez Slovinsko
17,05 moderátor
17,10 Centrum Orientálního Tance Praha
17,25 Kalimantan Indonésie
17,40 moderátor
17,45 Uralskaja večora Rusko
18,15 závěr

3. program
19,00 zahájení
19,05 Šarvanci Praha
19,35 moderátor
19,40 Terchovská muzika Slovensko
20,10 moderátor
20,15 Sedmikvítek Frenštát pod Radhoštěm
20,25 moderátor
20,20 Otava Slovensko
21,00 závěr

Sobota 4.9. 2004
Celý den v režii Šlapeto a O.s. Písničkář.
10,00 - 12,00 dopolední program, s účastí souboru Betty Praha
12,30 - 18,45 odpolední program
19,00 - 21,30 galaprogram, s účastí souborů:
Čtyřlístek Nové Strašecí
Sedmikvítek Frenštát pod Radhoštěm
Šarvanci Praha

Diskusní fórum čtenářů

(prozatím žádný názor)
Zveřejněno 24.08.2004 v 21:36 hodin

Copyright 1998-2018 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
    FOLKLORNÍ AKCE
    TURISTIKA