PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ


Nadpis Tabulky 1
Tabulka 1
Tabulka 1
Tabulka 1
Nadpis Tabulky 2
Tabulka 2
Tabulka 2
Tabulka 2


DOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Kovářovan na Mezinárodním folklorním festivalu Písek 2004

Písek 20. - 21.8. 2004
Jihočeský folklorní soubor Kovářovan navštívil Mezinárodní folklorní festival Písek 2004, na kterém se představil se svými programy z národopisné oblasti Kozácka. Divákům předvedl celosouborové vystoupení s názvem Nechoď tam, pojď radš k nám, kde zazněly veselé písničky doplněné párovými figurálními tanci. V dalším programu se mohli diváci zaposlouchat do písní zejména z Kovářovska, které zazpívali návštěvníkům zpěváci souboru.
Kovářovan se účastnil festivalu od pátečního podvečera, kdy vystoupil v pořadu věnovaném českým souborům s názvem U nás v Písku a nechyběl ani při večerním setkání v kulturním centru Družba. V sobotu 21. srpna již na soubor čekal slavnostní průvod ulicemi Písku a odpolední vystoupení v Palackého sadech v hlavním pořadu festivalu "Písek - roztančené město nad Otavou".
Chtěli bychom poděkovat pořadatelům za pozvání na písecký festival a členům našeho souboru za dobrou prezentaci kovářovského folkloru i Obce Kovářov.

manželé Milan a Pavla Škochovi
vedoucí souboru Kovářovan

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 25.08.2004 v 14:55 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA