PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJDOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Jihočeský folklorní soubor Kovářovan křtil své nové vánoční CD

Kovářovan
V pátek 10. prosince se v Kovářově sešli členové folklorního souboru Kovářovan při předvánočním posezení, na kterém proběhl křest nového souborového vánočního CD s názvem Pospěšme k Betlému. Nahrávka se uskutečnila v červenci, v kostele Všech svatých v Kovářově, u příležitosti 20. výročí založení souboru Kovářovan. Jsou zde zachyceny písně v podání zpěváků souboru Kovářovan a také členů dětského souboru Malý Kovářovan.
Nové CD pokřtili Pavel Hroch, starosta Obce Kovářov a František Fořt, předseda správní rady Nadace Vltava. Oba popřáli nahrávce mnoho spokojených posluchačů a poděkovali členům Kovářovanu za jejich práci při udržování lidových tradic.
CD bylo pokřtěno šampanským, se kterým si společně s komotry připili vedoucí souboru manželé Milan a Pavla Škochovi a Jana Větrovská, vedoucí zpěváků. Poté následoval společný přípitek všech členů souboru a hostů, všichni obdrželi drobné dárky a do pozdních večerních hodin se dobře bavili.

manželé Milan a Pavla Škochovi
vedoucí Kovářovanu

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 13.12.2004 v 07:41 hodin

Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
    FOLKLORNÍ AKCE
      TURISTIKA