PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJDOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Pozvánka na koncert dětského folklorního souboru Ostravička

Frýdek - Místek
Dětský folklorní soubor Ostravička připravuje jako každoročně nový tématický koncert tentokrát s názvem "Hraní, zrání, milování".
plakát
Tento název by měl vystihnout odlišnosti při zpracování folklorního materiálu pro jednotlivé věkové kategorie dětí od dětské hry až po výrazové choreografie dospívající generace.
Námět a zpracování podtrhuje výběr písní a tanců, kde lidoví tvůrci zachytili neobyčejně jadrně a hudebně části života dítěte až po dospělost. Náplní díla je humor, rozvernost, okouzlení a láska.
Diváci uvidí nejúspěšnější choreografie uveden= na národních přehlídkách, zahraničních festivalech i na 3. světové folkloriádě podtržené videoprodukcí.
V programu účinkuje 90 dětí a mládež souboru Ostravička - tři taneční skupiny, dvě cimbálové muziky a úspěšní zpěváčci z regionální a celostátní přehlídky dětských lidových zpěváčků.
Koncert se uskuteční ve čtvrtek 10. března 2005 od 18.00 hodin v Kině P. Bezruče ve Frýdku-Místku. Přejeme si, aby tento koncert přinesl všem divákům mnoho pěkných zážitků a rozšířil ostatním dětem obzor o tento druh kulturního vyžití.

Mgr.Marie Nováková, umělecká vedoucí souboru

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 23.02.2005 v 07:01 hodin

Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
    FOLKLORNÍ AKCE
      TURISTIKA