PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ


Nadpis Tabulky 1
Tabulka 1
Tabulka 1
Tabulka 1
Nadpis Tabulky 2
Tabulka 2
Tabulka 2
Tabulka 2


DOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

3. ples T R A D I C E

V pátek dne 8. dubna 2005 od 20.00 hod. se na Slovanském ostrově v Paláci Žofín představí svým již třetím plesem Sdružení "Tradice ČR".
Ve večerním programu vystoupí přední čeští interpreti a hudebníci v neobvyklé plesové dramaturgii.
Ples TRADICE bude prezentací činnosti všech organizací, které se Sdružením "Tradice ČR" spolupracují, případně jsou jeho členy. Jedná se o významné organizace, o kterých s hrdostí můžeme říci, že patří do českého rodinného stříbra a reprezentují statisíce aktivních členů. Pravidelně na plese vítáme představitele folklóru, sportu, podnikatelů, myslivosti, hasičů, kultury, politiky a dalších organizací.
Ústřední myšlenkou plesu se stalo motto Sdružení "Tradice ČR": "Kdo si váží hodnot minulosti - má naději na hodnotnou budoucnost."
Na své si zde přijdou i příznivci řemesel. K vidění budou ukázky řemeslné výroby mezi kterou můžeme zařadit např. zpracování skla, kůže, výrobu perníků, apod.
K dispozici bude také 1. číslo časopisu TRADICE, kterým bude Sdružení "Tradice ČR" souhrnně celý informovat o své činnosti, cílech a spolupráci s ostatními organizacemi.
Sdružení "Tradice ČR" chce také tímto rozšířit nabídku pražských společenských akcí a připravit dobrou zábavu pro všechny účastníky plesu. Spoluorganizátory plesu jsou Folklorní sdružení ČR, Český klub olympioniků, Svaz pro hospodářskou a obchodní spolupráci, Český národní fond kultury a další.
Podrobnější informace můžete získat na telefonních číslech 224 091 256, 732 346 006, e-mail: sekretariat@tradice-cr.cz.

Iva Urbanová, ředitelka plesu TRADICE

Zpráva ředitelky plesu Ivy Urbanové ze dne 31.3.2005:
Prezídium Sdružení Tradice ČR na svém zasedání dne 31.3.2005 rozhodlo o posunutí akce 3. ples Tradice. Bylo rozhodnuto, že akce Ples Tradice bude spojena s další akcí, z čehož by se stala akce celodenní plánovaná na léto tohoto roku.

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

DALŠÍ INFORMACE: Ples Sdružení Tradice ČR
Zveřejněno 15.03.2005 v 23:16 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA