PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ

ENCYKLOPEDIE FoS
Základní informace o FoS ČR
Adresář FoS
Partneři FoS
Folklorní festivaly FoS ČR
Folklorní soubory FoS ČR
Folklorní materiály
Folklorní projekty
Folklor a media
KALENDÁŘ FOLKLORU
Folklorní akce a lidové umění
Festivaly FoS ČR
ZAHRANIČNÍ AKTIVITY FoS
Zahraniční aktivity
Zahraniční festivaly
Výměny a nabídky
Kolečka a půlkolečka
AKTUALITY A ZPRÁVY
Aktuality, novinky, zprávy, ...
Poskytované dotace
Archiv článků
FOLKLOR A TRADICE
Časopis Folklor
Folklor a lidové tradice v ČR
Etnografické členění ČR
Lidové tradice a zvyky
Lidová řemesla
Kroje a lidové oblečení
SLUŽBY
Vyhledávací centrum
Pro registrované

Časopis FOLKLOR


DOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Správa privilegované rakouské Národní banky

Seznam archiválií (3):

Protokoly 1881: 211.

Datum na listině: ? Den přijetí: 28.03.1881 Vztah k listině: Obsah

Josef Špaček ze Slepotic, č. p. 36, prosí ředitelství Akciové společnosti držitelů statku Pardubického ve Vídni o potvrzení a ověření resp. legalizaci firemního podpisu ze strany správy privilegované rakouské Národní banky, a to na smlouvě ze dne 15. května 1862 na odkoupené panské pozemky na parcelách č. 409 a 410 o celkové výměře 564 sáhů čtverečních, a na smlouvě ze dne 25. září 1867 na odkoupené panské pozemky na parcele 284 o výměře 322 sáhů čtverečních.

Protokoly 1882: 127.

Datum na listině: ? Den přijetí: 23.02.1882 Vztah k listině: Obsah

Ředitelství Akciové společnosti bývalých držitelů statku Pardubického předloženo k zajištění podpisu stávajícího majitele panství Pardubice 17 kusů smluv na pozemky panství Pardubice, zčásti odprodaných za správy privilegované rakouské Národní banky a zčásti [odprodaných] Akciovou společností držitelů statku Pardubického, včetně jejich soupisu.

Protokoly 1882: 512.

Datum na listině: ? Den přijetí: 17.07.1882 Vztah k listině: Obsah

Ředitelství Akciové společnosti držitelů statku Pardubického ve Vídni zasláno ke schválení a podpisu majitele panství Pardubice pana Richarda rytíře Drasche von Wartinberg ve Vídni dvanáct kusů smluv na panské pozemky, odprodané zčásti státním panstvím Pardubice, spravovaným privilegovanou rakouskou Národní bankou a zčásti Akciovou společností držitelů panství Pardubického, a sice následujícím kupcům: Josefu Horynovi, č. p. 52, Josefu a Marii Bendovým, č. p. 74, Josefu Vaňkovi, č. p. 82, Matějovi a Marii Kutinovým, č. p. 64, Josefu a Magdaleně Bendovým, č. p. 74, Josefu a Marii Horynovým, č. p. 52, Františku a Marii Zběhlíkovým, č. p. 27, Matějovi a Magdaleně Kutinovým, č. p. 64, Václavovi a Kateřině Kociánovým, č. p. 98, Františkovi a Anně Vaňkovým, č. p. 97, všichni z Chvojence, [dále] Václavovi a Anně Baštířovým, č. p. 8, z Chýště a Václavovi Smolíkovi, č. p. 54, ze Sopřeči.


Copyright 1998-2025 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA