PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ



DOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Turistika v okolí Vítkova [ Výlet ]

Turistika v okolí Vítkova

V okolí Vítkova je několik značených turistických stezek, vedoucích převážně malebným údolím řeky Moravice. Turisticky zajímavá oblast skýtá nepřeberné množství kombinací těchto cest.

Pokud se vydáte turistickou stezkou z Vítkova přes Podhradí směrem na Hradec nad Moravicí, natrefíte za Anniným Údolím na okraji hájenky na studánku. Když se rozhodnete na Podhradí vydat se proti proudu Moravice můžete přes Jánské Koupele a Kružberskou přehradu dojít až do Budišova, odkud se vlakem dopravíte zpět do Vítkova. Ať už se rozhodnete pro kteroukoli světovou stranu, věřte, že příroda, která vás na Vítkovsku obklopí, je překrásná.

V případě, že nejste příznivci turistiky, můžete si vyjít jen tak na kratší procházku a zahoubařit si.

UMÍSTĚNÍ

DALŠÍ INFORMACE: http://www.Vitkov.cz

Typ záznamu: Výlet
AKTUALIZACE: Ladislav Hollý (archívní záznam) org. 56, 03.01.2004 v 11:48 hodin

Copyright 1998-2025 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA