PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ

ENCYKLOPEDIE FoS
Základní informace o FoS ČR
Adresář FoS
Partneři FoS
Folklorní festivaly FoS ČR
Folklorní soubory FoS ČR
Folklorní materiály
Folklorní projekty
Folklor a media
KALENDÁŘ FOLKLORU
Folklorní akce a lidové umění
Festivaly FoS ČR
ZAHRANIČNÍ AKTIVITY FoS
Zahraniční aktivity
Zahraniční festivaly
Výměny a nabídky
Kolečka a půlkolečka
AKTUALITY A ZPRÁVY
Aktuality, novinky, zprávy, ...
Poskytované dotace
Archiv článků
FOLKLOR A TRADICE
Časopis Folklor
Folklor a lidové tradice v ČR
Etnografické členění ČR
Lidové tradice a zvyky
Lidová řemesla
Kroje a lidové oblečení
SLUŽBY
Vyhledávací centrum
Pro registrované

Časopis FOLKLOR


DOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Rozhlasový zpěváček 2005

Folklorní sdružení ČR ve spolupráci s Českým rozhlasem vyhlašuje interpretační soutěž dětí o "Rozhlasového zpěváčka". Soutěž, jejímž cílem je podnítit zpívání českých, moravských a slezských lidových písní dětskými interprety především v rodinách, se uskuteční v měsíci červnu.
V týdnu od 6. do 13. června 2005 bude na všech regionálních stanicích Českého rozhlasu (České Budějovice, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Jihlava, Regina, Pardubice) a na vlnách Českého rozhlasu 2 Praha vysílán spot o dětské soutěži Zpěváčci, která se pravidelně koná ve Velkých Losinách. V tomto spotu bude každý den zpívat finalistanebo vítěz letošního ročníku. Během tohoto a následujícího týdne budou moci rodiče, prarodiče, sourozenci, učitelé nebo vedoucí dětských kolektivů zaslat na adresu Českého rozhlasu, Vinohradská třída, Praha (k rukám dr. Marie Šotolové) kazetu s nahrávkami nejvýše dvou lidových písní v sólovém podání jejich dítěte. Po 20. červnu budou zaslané nahrávky vyhodnoceny, pět nejúspěšnější děti budou pozvány do Prahy, kde s nimi bude připravena v rozhlase beseda a budou moci se zúčastnit zajímavého celodenního zábavného programu.
Vyhlášení výsledků soutěže pak bude ve středu 30. června - v den předávání vysvědčení - opět na všech regionálních stanicích Českého rozhlasu.

redakce pro časopis Folklor č.3/2005

Zveřejněno 31.05.2005 v 12:18 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA