PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJDOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Folklór bez hranic - Ostrava 2005

Tisková zpráva
Mezinárodní folklorní festival Folklor bez hranic
V pátek 19. srpna skončil v Ostravě osmý ročník festivalu Folklór bez hranic. Hlavní pořadatelé festivalu, Společnost pro kulturu a umění a Soubor lidových písní a tanců Hlubina připravili pětidenní program, během kterého od pondělí 15. 8. do pátku 19. 8. vystoupilo na mobilních pódiích postavených v jednotlivých městských obvodech v místech s hustou sídlištní zástavbou více než dvě stě lidových tanečníků, zpěváků a hudebníků z České republiky, Polska, Slovenska, Chorvatska a Gruzie..
Mezinárodní folklorní festival Folklor bez hranic
Zahajovací a závěrečný pořad festivalu proběhl v sále Janáčkovy konzervatoře za účasti představitelů města i Parlamentu české republiky v čele se senátorkou Lianou Janáčkovou a primátorem Ostravy Alešem Zedníkem, kteří převzali na festivalem záštitu.
Mezinárodní folklorní festival Folklor bez hranic
V doprovodném programu festivalu proběhl v centru města jarmark lidových řemesel a soutěž zpěváků z publika, ve které zvítězil pan Antonín Rozkopal z Ostravy.

(lv)
Ladislav Vrchovský, L.Vrchovsky@seznam.cz

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 22.08.2005 v 21:11 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA