PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ


Nadpis Tabulky 1
Tabulka 1
Tabulka 1
Tabulka 1
Nadpis Tabulky 2
Tabulka 2
Tabulka 2
Tabulka 2


DOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Zhodnocení XI. MFF Písek

Hodnocení festivalu v Písku, 2005
Festival probíhal ve dnech 17. - 21. srpna 2005 pod patronací hejtmana RNDr. Jana Zahradníka a poslance Toma Zajíčka. Byl to již XI.festival a přestože jsme chtěli, aby byl menší než ten loňský, zúčastnilo se jej 19 souborů, z toho 6 dětských, 7 dospělých a 6 zahraničních ( 2x Řecko, Čína, Lotyšsko a Německo).
Hosté na letošním festivalu v Písku
Hosté na letošním festivalu v Písku
P1010654
Organizace festivalu byla kladně hodnocena, žádné větší problémy nenastaly (pouze ze strany účinkujících; soubor Karmazín - neúčast na přijetí u starosty a v průvodu; oba soubory z Řecka - časově nedochvilní, narušení organizace festivalu vlastním programem). Setkání vedoucích souborů a sponzorů se starostou města proběhlo jako vždy slavnostně a mělo důstojný průběh. Účinkovalo celkem 452 osob. Všechna představení navštívil vysoký počet diváků různých věkových kategorií. Přestože loučení s festivalem na městském ostrově narušovaly četné přeháňky, účinkující soubory dokázaly předvést svá připravená vystoupení, za něž je diváci odměnili vřelým potleskem. Festival byl kladně hodnocen i regionálním tiskem, rozhlasem a televizí. Slabší je zájem sponzorů a nedaří se získávat nové /spíše ubývají/.
Doprovodné programy probíhaly v Palackého sadech. Představily se hudební tělesa: Traband, Bechyňská duha, Kvintet Písek a na Havlíčkově náměstí vystoupila skupina Dupeto.

Hodnocení provedl
Černý Miroslav, ředitel festivalu

2005
2005

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 29.08.2005 v 18:56 hodin

Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
    FOLKLORNÍ AKCE
      TURISTIKA