PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJDOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Zahájení MFF Pražský jarmark

2. Mezinárodní folklorní festival Pražský jarmark probíhá od 30. srpna do 4. září 2005 v Praze 1 na Ovocném trhu.
MFF Pražský jarmark byl zahájen v 16 hodin v úterý na Ovocném trhu Přemyslem Sobotkou, předsedou Senátu Parlamentu ČR, Vladimírem Vihanem, starostou Městské části Prahy 1, Zdeňkem Pšenicou, předsedou Folklorního sdružení ČR, Igorem Němcem, radním pro kulturu a cestovní ruch Hl. m. Prahy a Janem Mužátkem, jednatelem Bakare.
MFF Pražský jarmark
Zahájení festivalu 30.8.2005
MFF Pražský jarmark
Festivalu se účastní 35 souborů z deseti zemí celého světa. Program také obohatí sourozenci Hana a Petr Ulrychovi se skupinou Javory, Stanislav Hložek s písněmi v lidovém tónu a soubor Gutta z Plzně.
Zahájení se zúčastnili představitelé společenského a kulturního života Hl. města Prahy a České republiky. Přítomni byli zástupci jednotlivých souborů. Mezi hosty byl ministr spravedlnosti Pavel Němec, generální ředitel Českého rozhlasu pan Václav Kasík, prezidentka parlamentu ze Šanghaje.
MFF Pražský jarmark
Z vystoupení zahraničních hostů
MFF Pražský jarmark
MFF Pražský jarmark
MFF Pražský jarmark
MFF Pražský jarmark
MFF Pražský jarmark
Večerní setkání ke dni zahájení Pražského jarmarku

Folklorní sdružení ČR

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 01.09.2005 v 16:40 hodin

Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA