PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJDOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Jihočeský zpěváček míří na koncert do Bratislavy

Tisková zpráva
V sobotu 8. října se uskuteční v Bratislavě koncert vítězů pěvecké soutěže Slávik Slovenska - Zpěváček ČR 2005. Koncertu se zúčastní i zástupkyně Jihočeského folklorního sdružení Eva Dvořáková z Kovářova, která postoupila z regionálního kola Jihočeský zpěváček do celostátní soutěže, kde svým výkonem zabodovala a umístnila se mezi nejlepšími interprety lidových písní České republiky.
Archivní foto: Eva Dvořáková přebírá ocenění na celostátní soutěži Zpěváček 2005 od Mistra Petra Dvorského
Archivní foto: Eva Dvořáková přebírá ocenění na celostátní soutěži Zpěváček 2005 od Mistra Petra Dvorského
Sedm nejlepších zpěváčků z ČR a sedm ze Slovenské republiky se představí publiku za hudebního doprovodu profesionálních kapel a to Orchestru lidových nástrojů Slovenského rozhlasu a Orchestru lidových nástrojů Vojenského uměleckého souboru Ondráš.
Kromě dětských interpretů vystoupí i špičkoví slovenští operní pěvci - Peter Dvorský, Terezie Kružliaková-Babiaková, Ján Babiak a Martin Babiak. Koncert se uskuteční ve velkém koncertním studiu Slovenského rozhlasu na Mýtné ulici v Bratislavě.
Zástupkyni Jihočeského folklorního sdružení držíme palce a všem účinkujícícm přejeme hodně úspěchů.

Milan Škoch, předseda Jihočeského folklorního sdružení
email: milan.skoch@jfos.cz, tel.: 382 594 106, 604 692 062, www.jfos.cz

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 05.10.2005 v 23:49 hodin

Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
    FOLKLORNÍ AKCE
      TURISTIKA