PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJDOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Adventní trhy pod Rumpálem

Strakonice 2. - 4. prosince 2005
Muzeum středního Pootaví Strakonice
Městské kulturní středisko Strakonice
Skupina historického šermu Markýz ze Strakonic
a město Strakonice
vás srdečně zvou na ADVENTNÍ TRHY POD RUMPÁLEM
2. - 4. prosince 2005 tradiční vánoční trhy na nádvoří strakonického hradu.
Budou vám předvedeny tradiční výrobky a řemesla: práce s kovem a kůží, vánoční dekorace, výroba svíček, keramika, dekorativní pečivo, občerstvení, aj.
Tržiště bude otevřeno:
pátek 2. prosince 16 - 19 hodin
sobota 3. prosince 9 - 18 hodin
neděle 4. prosince 9 - 14 hodin
Po celé tři dny bude na nádvoří strakonického hradu probíhat doprovodný kulturní program a pro nejmenší bude připravena mikulášská nadílka.
Muzeum středního Pootaví
Adventní trhy na hradě
V průběhu adventních trhů můžete navštívit vánoční výstavy Muzea středního Pootaví "Já do Betléma běžím ..." v kapitulní síni a "Vánoce s loutkami Šárky Váchové" v Zámecké galerii.
Vánoce s loutkami Šárky Váchové - výstava loutek, návrhů scén a kostýmů autorky, známé především z televizních pořadů a animovaných filmů pro děti. Výstava potrvá do 23. prosince 2005. Zámecká galerie při MSP Strakonice - strakonický zámek.
"Já do Betléma běžím ..." - výstava betlémů z Pardubického kraje. Součástí výstavy přehlídka vánočních stromků, nazdobených dětmi mateřských a základních škol Strakonicka. Výstava potrvá do 30. prosince 2005 v Kapitulní síňi. Otevřeno denně 9 - 16, soboty, neděle a svátky 13 - 16, Štědrý den zavřeno.
9. prosince v 19 hodin Vánoční koncert v kostele sv. Prokopa, Účinkuje : LYRA DA CAMERA (Jitka Navrátilová - cembalo, Johana Rosická - soprán, Kateřina Chudobová - flétna a Bledar Zajmi - violoncello). Rezervace vstupenek na tel: 383 321 537.

Zuzana Ježková, MSP Strakonice
muzeum@strakonice.cz, t.383321537

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

DALŠÍ INFORMACE: Muzeum středního Pootaví
Zveřejněno 09.11.2005 v 20:49 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA