PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ


Nadpis Tabulky 1
Tabulka 1
Tabulka 1
Tabulka 1
Nadpis Tabulky 2
Tabulka 2
Tabulka 2
Tabulka 2


DOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Libín-S se uchází o členství v Mezinárodní asociaci plavců a vorařů

Folklorní sdružení Libín-S se uchází o členství v Mezinárodní asociaci plavců a vorařů
LIBÍN-S SE UCHÁZÍ O PŘIJETÍ DO MEZINÁRODNÍ ASOCIACE PLAVCŮ A VORAŘŮ. Folklorní sdružení LIBÍN-S jako nositel projektu Setkání s tradicí na Schwarzenberském plavebním kanálu se uchází o přijetí do Mezinárodní asociace plavců a vorařů.
Členy této asociace je 32 spolků z České republiky, Finska, Francie, Itálie, Litvy, Německa, Rakouska, Rumunska, Slovinska a Španělska. Mezinárodní asociace plavců a vorařů je nadnárodním sdružením, jehož základní principy jsou mír, svoboda a rovnost bez geografických, rasistických, stranických, náboženských nebo politických rozdílů. Cílem těchto spolků je hledání historických dokumentů a svědectví o dopravě dříví po vodních cestách.
Projekt Setkání s tradicí na Schwarzenberském plavebním kanálu navazuje na tradice plavců nejen při jejich práci, ale i při jejich zábavě po těžké práci. Realizací projektu Libín-S naplňuje cíle Mezinárodní asociace plavců a vorařů.
Plavební ředitel a manažer projektu navázal kontakty s prezidentem Mezinárodní asociace plavců a dřevařů Angelem Portetem z Katalánska (Španělsko). První osobní setkání se uskuteční 14.ledna 2006 v Mulderbergu na saské straně Krušných hor. Pakliže dva ze stávajících členů doporučí členství folklorního sdružení LIBÍN-S na každoroční valné hromadě konané spolu s mezinárodním setkáním plavců a dřevařů, mohlo by dojít k přijetí v červenci 2006.

Hynek Hladík
Česká 677, CZ-38301 Prachatice
tel. +420 602 272 442, fax +420 388 317 609, e-mail: hladik.hynek@iol.cz
www.schw-kan.com/ v češtině, www.schw-kan.com/de in der deutschen Sprache

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 24.11.2005 v 23:50 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA