PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJDOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Zlatý Ámos XII. navštíví výstavu Schola Pragensis

Tisková zpráva
Praha, KC od 1. do 3. prosince 2005
Kancelář ústředí FoS ČR
Postava s královskou korunou a s královským žezlem v doprovodu zbrojnošů na-vštíví hned první den výstavu Schola Pragensis v Kongresovém centru Praha na Vyšehra-dě. Luboš Blahout z Jablonce nad Nisou se tak vrátí do míst, kde byl v březnu slavnostně jmenován Zlatým Ámosem 2005 a svým předchůdcem Jiřím Lukou z Prahy korunován.
Folklorní sdružení ČR
Na fotce je Luboš Blahout - Zlatý Ámos 12. se svou družinou ve stánku Dětské tiskové agentury na výstavě Nisa Schola v listopadu 2005.
"Touto symbolickou návštěvou připomene Luboš Blahout všem žákům základních a středních škol, že už jim zbývá pouhý měsíc na to, aby sestavili a poslali přihlášku do 13. ročníku ankety Zlatý Ámos," říká ředitel ankety Slávek Hrzal. Poslední den roku je zároveň posledním dnem, kdy je možné obálku s přihláškou vhodit do poštovní schránky nebo na webovém formuláři on-line přihlášky kliknout na tlačítko Odeslat.
V pořadí už třináctý nejoblíbenější učitel České republiky bude korunován v sobotu 25. března 2006 na Kantorském bále. Než se tak stane, musí úspěšně projít regionálními koly, pražským semifinále a veřejným finále, které bude den před korunovací, tedy v pátek 24. března 2006 v Hoffmanově dvoře v Praze Vinoři.
Kdo chce o anketě vědět víc, toho zveme do Kongresového centra Praha od 1. do 3. prosince. Kromě prezentací mnoha středních škol tam najdete i stánek ankety Zlatý Ámos.
Poznámka pro novináře: Na slavnostní zahájení výstavy Schola Pragensis 1.12. 9.00 hodin jste srdečně zváni.

Slávek Hrzal
DTA, Praha 29. listopadu 2005, tel 603 426 422, zlatyamos@zlatyamos.cz
Dětská tisková agentura, Rádio Domino

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 29.11.2005 v 20:51 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA