PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJDOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Vánoční pozdrav Standy Hložka

Tisková informace
Vánoce se kvapem blíží a uslyšíme o nich stále častěji. Vánočním pozdravem chce oslovit své příznivce také Stanislav Hložek. Připravil pro ně čtyřminutovou směs vánočních koled, ve které uslyšíte známé písně "Štědrej večer nastal", "Pásli ovce valaši", Nesem vám noviny", Půjdem spolu do Betléma" a "Veselé vánoční hody".
To, že hvězdy pop-music zpívají vánoční písně není zase až tak neobvyklé. V tomto případě však Standa přizval k nazpívání koled neobvyklou společnost - finalisty celostátní soutěže dětských zpěváků lidových písní "Zpěváčci 2005" Evu Dvořákovou, Lucii Heczkovou, Kateřinu Rusnokovou, Marka Čápa a Romana Hozu, se kterými se seznámil jako host letošní celostátní soutěže ve Velkých Losinách. Na nahrávce nechybí ani hlas Matyáše Hložka. Folklorní sdružení České republiky děkuje Standovi Hložkovi za propagaci Zpěváčků a nabídne nahrávku k využití svým mediálním partnerům.

Zpracoval: Jiří Pokorný
tel./fax: 234621256, 604 674 841, E-mail: jpokorny@adam.cz

Jihočeské folklorní sdružení
V nahrávacím studiu
Folklorní soubor Malý Furiant
Standa Hložek vystupoval s dětskými soubory také na festivalu Pražský jarmark.

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

DALŠÍ INFORMACE: Folklorní sdružení ČR
Zveřejněno 02.12.2005 v 15:57 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA