PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJDOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Tradiční Výstava moravských a českých vín v Praze

Sobota 8.dubna 2006 v Praze 7
V rámci letošního 110. výročí, pořádá Slovácký krúžek v Praze tradiční Výstavu moravských a českých vín s koštem. Výstava se uskuteční v sobotu 8.dubna 2006 od 14.00 hodin v kulturním zařízení DOMOVINA v Praze 7 - Holešovice, Na Maninách 32. Ochutnávku vzorků vín ze všech vinařských oblastí republiky bude doprovázet Cimbálová muzika Slováckého krúžku.

V průběhu výstavy budou vyhlášení šampioni odrůd rulandské bílé, šedé a modré a budou uděleny ceny Slováckého krúžku nejlepším vínům.
Chasa slováckého krúžku v Praze
Tradice akcí nejstaršího folklorního spolku v Praze i v celé ČR - Slováckého krúžku spojená s vinobraním, mladým svatomartinským vínem a ochutnávkou vín začala již v druhé polovině minulého století. Inspiruje se rovněž vinařskými akcemi v desítkách obcí na Moravském Slovácku.

Dušan Macháček, dusan.machacek@infonia.com

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 24.03.2006 v 00:37 hodin

Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA