PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJDOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Kovářovan na Setkání rodáků v Bernarticích

Tisková zpráva...
Ve středu 5. července se Jihočeský folklorní soubor Kovářovan představil divákům se svým programem v obci Bernartice u příležitosti tamního Setkání rodáků. Soubor zde účinkoval na pozvání organizátorů celé akce, která se konala v prostorách sportovního areálu u Sokolovny. Členové souboru zazpívali návštěvníkům písně ze své národopisné oblasti Kozácka, předvedli i jeviště zpracovaná jihočeská kolečka, polky, obkročáky a mezi jinými i tanec zvaný "flámiš", jenž zatančili na píseň Holka,holka modrooká, pocházející ze Záluží u Kovářova. Vystoupení bylo odměněno diváky pěkným potleskem.
momentky z vystoupení
momentky z vystoupení
Bernartice
Po vystoupení bylo pro Kovářovan připravené občerstvení, po němž se členové souboru rozloučili s pořadateli a odjížděli domů.

Chtěli bychom poděkovat vedení obce za pozvání na Setkání rodáků a přejeme všem Bernartickým do dalšího období mnoho zdaru.

manželé Milan a Pavla Škochovi
vedoucí souborů
Jihočeský folklorní soubor Kovářovan
Kovářov 398 55
tel.: 382 594 106, 604 692 062, e-mail: milan.skoch@tiscali.cz
www.kovarov.cz, www.jfos.cz, www.fos.cz

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 06.07.2006 v 22:52 hodin

Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
    FOLKLORNÍ AKCE
      TURISTIKA