PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ


Nadpis Tabulky 1
Tabulka 1
Tabulka 1
Tabulka 1
Nadpis Tabulky 2
Tabulka 2
Tabulka 2
Tabulka 2


DOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Kovářovan u přebírání evropského ocenění

Tisková zpráva...
Členové Jihočeského folklorního souboru Kovářovan se účastnili vyhlášení výsledků Evropské vesnice roku v saském Ummendorfu poblíž Magdeburku.
Zástupci souboru byli součástí delegace Obce Kovářov, Vesnice roku České republiky 2004, která byla oceněna i v evropské soutěži. Kovářovští přivezli evropskou cenu za práci s mládeží, kulturní život a rozvoj obce.
Velice nás těší, že činnost občanského sdružení Kovářovan, jehož složkami je dospělý folklorní soubor Kovářovan, dětské folklorní soubory Kovářovánek, Malý Kovářovan a Divadelní společnost Podkova, přispěly k takto významnému ocenění v rámci Evropské unie.
Věříme, že i nadále budou všechny kovářovské soubory rozdávat radost sobě i divákům a udržovat lidovou kulturu své oblasti i Jihočeského kraje.

manželé Milan a Pavla Škochovi
vedoucí Kovářovanu
Jihočeský folklorní soubor Kovářovan
Kovářov 398 55
tel.: 382 594 106, 604 692 062, e-mail: milan.skoch@tiscali.cz
www.kovarov.cz, www.jfos.cz, www.fos.cz

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 27.09.2006 v 18:57 hodin

Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
    FOLKLORNÍ AKCE
      TURISTIKA