PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJDOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

XXIII. setkání lidových muzik a
II. setkání dětských lidových muzik

Tisková zpráva
Setkání lidových muzik se letos bude konat 12. listopadu 2006 v KD VLTAVSKÁ, Praha 7 v blízkosti stanice metra Vltavská na trase "C" Pražského metra.
Hlavními pořadateli jsou Folklorní soubor Kytice Praha a Folklorní sdružení ČR s podporou Městské části Praha 7. Letošní ročník bude obohacen o II. setkání dětských lidových muzik. Koncert dětských lidových muzik začne v neděli 12. listopadu od 13:00 hodin. Dětské muzicírování bude zaměřeno na přírodu a vše co s ní souvisí. Podíváme se a zaposloucháme do melodií o přírodě z pohledu malých muzikantů.
Setkání lidových muzik, Praha
Hudební a pěvecký projevu vám nabídnou tyto dětské muziky: Lidová muzika Hájiček z Prahy 4, Dětská lidová muzika NOTIČKY z Řevnic, Dětská lidová muzika z Chrástu, Dětská lidová muzika METELÁČEK z Plzně, KOLÍČEK z Prahy 4, Malá muzika z Prahy 8 a dětská Cimbálová muzička ROSÉNKA z Prahy 6.
V hlavním sobotním programu Setkání lidových muzik v pásmu "Práce na poli", který začne v 16:00 hodin, se nám představí Ledecká dudácká muzika z Tachova, Cimbálová muzika Jiřího Janouška z Prahy, Muzika folklorního souboru GAUDEAMUS, Česká lidová muzika souboru Josefa Vycpálka, Malá Česká muzika Jiřího Pospíšila, Valašská muzika KYČERA, Česká lidová muzika KYTICE, Hudecká muzika z Prahy 8 a Cimbálová muzika ROSÉNKA z Prahy 6.
Hostem Setkání muzik bude Martin Hrbáč - fenomenální Horňák, primáš, muzikant, zpěvák a rodák z Hrubé Vrbky.
Setkání lidových muzik, Praha
Martin Hrbáč
Jako po jiné roky již od památné DOMOVINY i letos po skončení hlavního festivalového programu bude od 20:00 hodin "Lidová kasací zábava", kde si divák v přímé konfrontaci s účinkujícími muzikami může rozkázat, zazpívat a zatančit tu jeho a pobýt tak v příjemném pestrobarevném prostředí až do půl noci.
Mediálními partnery jsou Český rozhlas, Mediatel - Zlaté stránky, Rádio Proglas, Dětská tisková agentura a Informační server Borovice. Festival podporují Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, ACR Alfa, AGE a.s., AmArt, EGP-I, s.r.o., EPP, s.r.o., GEONIKA, Hotel IBIS, OSA - Ochranný svaz autorský, TG Tisk Lanškroun a další.
SPONZOŘI:
AGE, a.s., Praha
Energoprůzkum s.r.o., Praha
Energoinvest s.r.o., Uherský Brod
TG-Tisk s.r.o., Lanškroun
AmArt - Dětská cestovní kancelář
Geonika, Praha
Dopravní podniky hl. m. Praha, a.s.
Tubes s.r.o., Praha
Hotel Ibis, Praha

Jozef Harčarik, ředitel festivalu Setkání lidových muzik
tel.: 221421517, 724 038 353, e-mail: harcarik@rawra.cz

Setkání lidových muzik, Praha

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 08.11.2006 v 19:57 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA