PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJDOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

ODEŠEL Z TOHOTO SVĚTA, zanechal však za sebou nesmazatelnou stopu.

Ve čtvrtek 11. ledna 2007 zemřel, vynikající organizator, autor pořadů a scénářů, tanečník, verbíř, dlouholetý starosta Slováckého krúžku v Brně, zakladatel MFF Brno a Sdruření přátel folkloru v Brně, dokumentátor NÚLK, pan Mgr. JAN MIROSLAV KRIST .
Jan Miroslav Krist
Na Jana Miroslava Krista budou jistě jěště mnoho let vzpomínat generace tanečníků slováckého verbuňku, členové Slováckého krúžku, a to nejen toho brněnského, vzpomeneme si na něj, kdykoli vezmeme do ruky některý z dokumentů strážnické videoencyklopedie Lidové tance z Čech, Moravy a Slezska. Především si na něj vzpomeneme vždy, když nebude po ruce přítel a kamarád.
Poslední rozloučení s Janem Miroslavem Kristem se koná v pátek 19.ledna 2007 v 17,00 hod. v obřadní síni brněnského krematoria.

M.Z.

Zveřejněno 14.01.2007 v 17:11 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA