PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJDOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Folklorní okénka v měsíci květnu

9., 16., 23. a 30. května 2007 na radiu Proglas
Dobrý den, posílám srdečný pozdrav z Proglasu.
Po dobu tří týdnů nebudu na příjmu. Pozvánky a informace o akcích dál posílejte na bizova@proglas.cz. Budeme je zařazovat do vysílání i na náš nový web, který bude spuštěn 2. května.
V měsíci květnu zařazujeme tyto pořady:
9. a 16. května
Ve dvou květnových vydáních Folklorního okénka můžete slyšet pořad Strážnické legendy, který zazněl na Mezinárodním folklorním festivalu ve Strážnici v roce 2005. V první části se setkáte s muzikami Strážničan, Hradišťan, Jasénka, Olšava, Burčáci a sólisty Martine Hrbáčem, Dušanem a Lubošem Holými a dalšími. Ve druhé části se setkáte s muzikami TEchni, Danaj, Konrádyho dudácká muzika a se sólisty sestrami Žabkovými, Janem Rokytou, Jarmilou Šulákovou, Janem Múčkou a dalšími. Nenechejte si pořad ujít ve Folklorním okénku ve středu v 16.55.

23. května
25. května si milovníci folkloru připomenou 40 let od úmrtí myjavského primáše a zpěváka Samka Dudíka. My vám tuto osobnost připomeneme v pořadu, který pro vysílání Proglasu před několika lety připravil Jaroslav Jurášek. Poslouchejte Folklorní okénko 23. května v 16.55.

30. května
V posledním májovém vydání Folklorního okénka vám nabídneme informace o červnových folklorních festivalech a akcích. Nechejte se inspirovat ve středu za pět pět odpoledne.

Přeji Vám krásné májové dny a těším se na slyšenou!
Helena Bízová
tajemnice redakce
Radio Proglas
Barvičova 85, 602 00 Brno
www.proglas.cz
tel: +420 543 217 241
redakce@proglas.cz, bizova@proglas.cz
skype: proglas_bizova

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

DALŠÍ INFORMACE: Město Brno
Zveřejněno 01.05.2007 v 21:20 hodin

Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
    FOLKLORNÍ AKCE
      TURISTIKA