PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ


Nadpis Tabulky 1
Tabulka 1
Tabulka 1
Tabulka 1
Nadpis Tabulky 2
Tabulka 2
Tabulka 2
Tabulka 2


DOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Úspěch kovářovských zpěvaček v krajské soutěži

Tisková zpráva...
Ve středu 16. května se v Českých Budějovicích konalo krajské kolo pěvecké soutěže Jihočeský zvonek
Ve středu 16. května se v Českých Budějovicích konalo krajské kolo pěvecké soutěže Jihočeský zvonek, na které se představila Brigita Cmuntová ze 7. třídy a Eva Dvořáková z 9. třídy kovářovské základní školy. V silné konkurenci ostatních zpěváků, vítězů okresních kol, s děvčata vedla skvěle a získala ve svých kategoriích cenná umístění. Brigita Cmuntová soutěžila ve II. kategorii v sólovém zpěvu a porota ji za její výborný výkon ohodnotila stříbrným pásmem. Eva Dvořáková za své vynikající pěvecké vystoupení obdržela zlaté pásmo a stala se tak ve IV. kategorii absolutní vítězkou sólového zpěvu. Další pěvecké klání čeká Evu Dvořákovou na celostátní soutěži, která se uskuteční v Karlových Varech.
Obě děvčata získávala své zkušenosti se zpěvem, pohybovými dovednostmi i výrazovou složkou v kovářovských dětských folklorních souborech a mohla proto nabyté znalosti týkající se jevištního vystupování na krajské pěvecké soutěži dobře zúročit.
Jihočeské folklorní sdružení
archivní foto: Brigita Cmuntová při vystoupení se souborem Malý Kovářovan

Pavla Škochová
Kovářov 3, 398 55
tel.: 382 594 106, 604 692 062,
e-mail: milan.skoch@tiscali.cz

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 17.05.2007 v 23:44 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA