PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJDOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Pořady Českého rozhlasu Ostrava

Vzpomínejte s námi - Lešek Wronka
a Koncert z archívu - FOLK A FOLKLÓR
Český rozhlas Ostrava, Brno (Regionální vysílání) 3.8.2007, 02.04 hod.
02.04 hod. - KONCERT Z ARCHÍVU - FOLK A FOLKLÓR /Ostrava
Autor: Zdeněk Tofel
Pro tuto noc jsme připravili záznam koncertního pořadu Moje Lašsko - z cyklu ostravského rozhlasového studia - Zpěvem k písni, který jsme natočili v ostravském studiu I. 26.5.2006.
V pořadu zazpívají: Kristýna Plačková, Michaela Krpcová, Marie Matějová, Petr a Kamil Paličkovi, Kamil Šperlín, dívčí sbor Ondřejnica (vede Ivona Voráčová) a sbor muzikantů. Hrají: cimbálová muzika Ondřejnica s primášem Kamilem Šperlínem, na cimbál doprovázejí Jana Paličková a Pavel Rokyta.

Slovem provázejí: Jan Rokyta, Marie Matějová a Karel Haruda. Ze zvukového záznamu hovoří Prof. František Lýsek, národní umělec.

Pořad připravil v ostravském studiu Českého rozhlasu redaktor Zdeněk Tofel.
Vzpomínejte s námi - Lešek Wronka
Vysílání: Český rozhlas Ostrava, 07.08.2007 ve 20.05 hod.
Vážení posluchači.
V úterý 7.8. vám nabídneme hudební pořad s názvem VZPOMÍNEJTE S NÁMI.
Vybrali jsme titul z úspěšného cyklu Muzikantský jarmark, který jsme vysílali v letech 2003-2004 na vlnách Českého rozhlasu II., stanice PRAHA.
Jeho autor, hudební redaktor Zdeněk Tofel, připravil upravenou reprízu Muzikantského jarmarku z 19.10.2004, kdy byl naším hostem skladatel, hráč na klávesové nástroje a producent Lešek Wronka.
Vedle řady zajímavostí, nejenom ze světa pop music, uslyšíte především pořádnou porci dobré hudby.

Další zajímavosti s hostem Muzikantského jarmarku - brilantním kytaristou a skladatelem Andonisem Civopulosem - přinese Zdeněk Tofel v pořadu VZPOMÍNEJTE S NÁMI v úterý 14.8.2007 v tomto čase.

Zdeněk Tofel, zdenek.tofel@ov.rozhlas.cz

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

DALŠÍ INFORMACE: Ostrava
Zveřejněno 26.07.2007 v 23:05 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA