PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ


Nadpis Tabulky 1
Tabulka 1
Tabulka 1
Tabulka 1
Nadpis Tabulky 2
Tabulka 2
Tabulka 2
Tabulka 2


DOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Kovářovan vystoupil pro Spolek pro obnovu venkova Jihočeského kraje na výstavě Země živitelka

Tisková zpráva.. V pátek 24. srpna se Jihočeský folklorní soubor Kovářovan představil dopoledne se dvěma programy na výstavě Země živitelka. Vystoupení se uskutečnila na základě spolupráce se Spolkem pro obnovu venkova Jihočeského kraje v rámci spolupráce při prezentaci lidových tradic.
Kovářovan první vystoupení předvedl u pavilonu F 2 při prezentaci Místních akčních skupin a druhý kulturní program diváci shlédli u pavilonu Z, kde opět zazněly písně národopisné oblasti Kozácka, kterou soubor zastupuje.
Nechyběly samozřejmě veselé tance, například dívčí kolečka, variace obkročáků, holubec a další. Po vystoupení účinkující obdrželi kromě potlesku od zástupců spolku koláčky, kořaličku a také od přítomných prodejců pivo i smaženou dobrotu.
momentky z vystoupení
momentky z vystoupení
momentky z vystoupení
momentky z vystoupení
momentky z vystoupení
Chtěli bychom poděkovat Spolku pro obnovu venkova Jihočeského kraje a jeho předsedovi Janu Malíkovi za pozvání a budeme se těšit na další vzájemnou spolupráci, při prezentaci jihočeského venkova i lidové kultury.

manželé Milan a Pavla Škochovi
vedoucí Kovářovanu
Jihočeský folklorní soubor Kovářovan
Kovářov 398 55
tel.: 382 594 106, 604 692 062
e-mail: milan.skoch@tiscali.cz
www.kovarov.cz, www.jfos.cz, www.fos.cz

momentky z vystoupení
momentky z vystoupení

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 24.08.2007 v 20:36 hodin

Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
    FOLKLORNÍ AKCE
      TURISTIKA