PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ


Nadpis Tabulky 1
Tabulka 1
Tabulka 1
Tabulka 1
Nadpis Tabulky 2
Tabulka 2
Tabulka 2
Tabulka 2


DOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Kovářovské soubory společně s hosty z Walesu

Tisková zpráva...
V Kovářově se 29. října uskutečnilo společné kulturní vystoupení místního folklorního souboru Kovářovan, dětského folklorního souboru Kovářovánek a pěveckého souboru z Walesu.
V Kovářově se 29. října 2007 uskutečnilo společné kulturní vystoupení místního folklorního souboru Kovářovan, dětského folklorního souboru Kovářovánek a pěveckého souboru z Walesu. Návštěva z Anglie si přijela prohlédnout obec Kovářov a při této příležitosti se od 18.00 hodin konalo v místním kinosále společné vystoupení uvedených souborů. V úvodu celého programu přivítal vystupující i diváky starosta obce Pavel Hroch a poté se jeviště rozeznělo písněmi v podání zpěváků souboru Kovářovan. Dalším vystupujícím byl Kovářovánek, který divákům předvedl veselé pásmo "Malí školáci", za něž sklidil velký potlesk. Jeviště dále patřilo pěveckému souboru z Walesu, jenž za hudebního doprovodu pianisty předvedl program řady písní a za svůj velmi pěkný výkon byl oceněn bouřlivým potleskem. Z rukou starosty Kovářova obdrželi členové sboru drobné dárky a zástupci delegace z Anglie byl předán vykovaný obecní znak. Od hostů převzal starosta Kovářova plaketu s vyobrazením tamního hradu i další upomínky.
Kovářovan, jihočeský folklorní soubor
momentky z vystoupení
Kovářovan, jihočeský folklorní soubor
Kovářovan, jihočeský folklorní soubor
Kovářovan, jihočeský folklorní soubor
Kovářovan, jihočeský folklorní soubor
Kovářovan, jihočeský folklorní soubor
Po kulturním vystoupení se konalo v místní restauraci společné posezení se zabijačkovými specialitami a za doprovodu harmonikářů se všichni dobře bavili do pozdních večerních hodin.

manželé Milan a Pavla Škochovi
Jihočeský folklorní soubor Kovářovan
Kovářov 398 55
tel.: 382 594 106, 604 692 062
e-mail: milan.skoch@tiscali.cz
www.kovarov.cz, www.jfos.cz, www.fos.cz

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 30.10.2007 v 21:50 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA