PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJDOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Kovářovští ochotníci připravují další divadelní vystoupení

Tisková zpráva...
Kovářovští ochotníci připravují další divadelní vystoupení
Ochotníci z Divadelní společnosti Podkova Jihočeského folklorního souboru Kovářovan nacvičují divadelní hru, komedii "NÁMLUVY" z autorské dílny manželů Milana a Pavly Škochových. Členové Podkovy se od září schází ke zkouškám, pilují jednotlivé postavy a připravují se na premiéru, která je plánovaná na sobotu 15. prosince v kovářovském kinosále. V uplynulém týdnu proběhla i první kostýmová zkouška, při které byly jednotlivé kostýmy konzultovány s vedoucími, aby na premiéru bylo vše dobře připraveno.
Kovářovan, jihočeský folklorní soubor
momentky z první kostýmové zkoušky
Kovářovan, jihočeský folklorní soubor
Kovářovan, jihočeský folklorní soubor
Kovářovan, jihočeský folklorní soubor
Podkova vznikla v roce 2000 po 43 leté odmlce bohaté divadelní tradice v Kovářově, tvoří ji převážně členové Jihočeského folklorního souboru Kovářovan, kteří se snaží i v této ochotnické činnosti rozdávat radost divákům. Všichni herci věří, že i na této plánované premiéře, při níž nebudou chybět oblíbené pěvecké vstupy, budou diváci spokojeni a odnesou si z představení jen ty nejlepší zážitky.

manželé Milan a Pavla Škochovi
Jihočeský folklorní soubor Kovářovan
Kovářov 398 55
tel.: 382 594 106, 604 692 062
e-mail: milan.skoch@tiscali.cz
www.kovarov.cz, www.jfos.cz, www.fos.cz

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 17.11.2007 v 18:25 hodin

Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA