PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ

ENCYKLOPEDIE FoS
Základní informace o FoS ČR
Adresář FoS
Partneři FoS
Folklorní festivaly FoS ČR
Folklorní soubory FoS ČR
Folklorní materiály
Folklorní projekty
Folklor a media
KALENDÁŘ FOLKLORU
Folklorní akce a lidové umění
Festivaly FoS ČR
ZAHRANIČNÍ AKTIVITY FoS
Zahraniční aktivity
Zahraniční festivaly
Výměny a nabídky
Kolečka a půlkolečka
AKTUALITY A ZPRÁVY
Aktuality, novinky, zprávy, ...
Poskytované dotace
Archiv článků
FOLKLOR A TRADICE
Časopis Folklor
Folklor a lidové tradice v ČR
Etnografické členění ČR
Lidové tradice a zvyky
Lidová řemesla
Kroje a lidové oblečení
SLUŽBY
Vyhledávací centrum
Pro registrované

Časopis FOLKLOR


DOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Vychází Folklorní kalendář 2008

Kalendář folklorních akcí 2008
Poprvé v dlouholeté historii Folklorního sdružení České republiky vychází samostatný Folklorní kalendář, čtení pro zábavu a poučení, jak se praví v jeho záhlaví. Autorský kolektiv Kalendáře vedený Oldřichem Koudelkou si vzal za cíl připojit se k těm kalendářovým titulům v Čechách, na Moravě a ve Slezsku, které vycházejí již od počátku devatenáctého století. Folklor je natolik váženou a ceněnou kulturní hodnotou, že byl vždy součástí různých kalendářů, například Hanáckého, Zemědělského, Moravského venkova a mnoha dalších. Proto je trochu škoda, že trvalo tak dlouho, než vznikl samostatný titul, než se ke čtenářům dostal Folklorní kalendář 2008, který právě v těchto předvánočních dnech vychází. O to větší snad z něj budou mít radost všichni milovníci lidového umění.
Folklorní kalendář 2008 vyšel celobarevně v lanškrounském TG TISKu a objednat si jej můžete na adrese Folklorní sdružení ČR, Senovážné náměstí 24, 116 47 Praha 1, případně telefonicky na čísle 234 621 218 nebo e-mailem: foscr@adam.cz. K objednávce připojte svoji zpáteční adresu, kontaktní spojení a údaj o požadovaném počtu výtisků. Cena kalendáře je 85,- Kč + poštovné, pro členy FoSu 50,-Kč + poštovné. Kalendář je možné zakoupit i v pražském Infocentru Folklorního sdružení.

Oldřich Koudelka

DALŠÍ INFORMACE: Časopis Folklor
Zveřejněno 05.12.2007 v 22:26 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA