PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJDOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

JFoS přináší vánoční CD

Jihočeské folklorní sdružení začátkem letošního roku dokončilo výrobu a vydalo za podpory Jihočeského kraje Vánoční CD s názvem "Dej bůh štěstí tomu domu".
Jihočeské folklorní sdružení
Na uvedené nahrávce se představují členské soubory JFoS Doudleban Javor a Kovářovan, jenž reprezentují své národopisné oblasti a to Doudlebsko, Blata a Kozácko.

Doudleban se zde představuje písněmi Dej Bůh štěstí, Hučí dudy pod Dúdleby, Toto malé děťátko, O vánoci dlouhý noci, Javor nazpíval písně Zvěstujem vám radost, Panna houpá dítě v klíně, Vy hoši hudbu štemujte, Andělé pěkně zpívají a CD uzavírá Kovářovan s písněmi Na vánoce dlouhý noce, Já malý přicházím koledovat, Hlele támhle v Betlémě, Slyšte, slyšte pastuškové, Štěstí zdraví, pokoj svatý, Spi, spi neviňátko.

Velice děkuji zúčastněným folklorním souborům za dobrou spolupráci při realizaci nahrávky a velké ocenění si samozřejmě zaslouží Jihočeský kraj, díky jehož podpoře se Vánoční CD podařilo vydat.

Věřím, že milovníkům jihočeské lidové kultury nahrávka zpříjemní blížící se vánoční svátky a prožijí hezké chvíle s lidovou písničkou.

Milan Škoch
předseda Jihočeského folklorního sdružení
IČ: 26544636, DIČ: CZ26544636
Kovářov 3, 398 55
e-mail: milan.skoch@jfos.cz
tel.: 382 594 106, 604 692 062 www.jfos.cz

Zveřejněno 08.12.2009 v 22:53 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA