PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ

ENCYKLOPEDIE FoS
Základní informace o FoS ČR
Adresář FoS
Partneři FoS
Folklorní festivaly FoS ČR
Folklorní soubory FoS ČR
Folklorní materiály
Folklorní projekty
Folklor a media
KALENDÁŘ FOLKLORU
Folklorní akce a lidové umění
Festivaly FoS ČR
ZAHRANIČNÍ AKTIVITY FoS
Zahraniční aktivity
Zahraniční festivaly
Výměny a nabídky
Kolečka a půlkolečka
AKTUALITY A ZPRÁVY
Aktuality, novinky, zprávy, ...
Poskytované dotace
Archiv článků
FOLKLOR A TRADICE
Časopis Folklor
Folklor a lidové tradice v ČR
Etnografické členění ČR
Lidové tradice a zvyky
Lidová řemesla
Kroje a lidové oblečení
SLUŽBY
Vyhledávací centrum
Pro registrované

Časopis FOLKLOR


DOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Možnosti pojištění u HVP a.s.

Vážení přátelé, vedoucí našich členských souborů. Hasičská vzájemná pojišťovna a.s. patří již více než sedm let mezi naše nejlepší partnery z komerční sféry. I přesto, že v posledních dvou letech negarantuje úrazové a odpovědnostní pojištění, byla s generální ředitelkou Ing. Jaroslavou Reichlerovou a ředitelem vnějších vztahů Vladimírem Amlerem projednána nadstandardní spolupráce mezi Hasičskou vzájemnou pojišťovnou a.s. a Folklorním sdružením ČR.
Hasičská vzájemná pojišťovna a.s. je připravena členským souborům, regionálním sdružením a festivalům nabídnout zajímavé podmínky v těchto pojišťovacích oblastech: pojištění krojů a nástrojů, pojištění staveb, pojištění domácností, pojištění motorových vozidel, pojištění pro cesty a pobyt, životní a důchodové pojištění, pojištění výstav apod. S vedením pojišťovny hledáme také cesty pro rozšíření vzájemné spolupráce na úrovni jednotlivých regionálních sdružení.
Z tohoto důvodu doporučujeme našim členským souborům a regionálním sdružením spolupráci s jednotlivými pobočkami Hasičské vzájemné pojišťovny. Spolupráce s členskými folklorními festivaly FoS ČR, na které v letošním roce bude HVP a.s. opět finančně přispívat se také obnovila.
V závěru této informace bych chtěl poděkovat vrcholovému vedení Hasičské vzájemné pojišťovny a.s. i jednotlivým ředitelům poboček za velmi dobrou spolupráci v uplynulých letech. Jsem přesvědčen, že tuto spolupráci v letošním roce ještě prohloubíme.

Zdeněk Pšenica

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

DALŠÍ INFORMACE: Folklorní sdružení ČR
Zveřejněno 08.03.2001

Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
    FOLKLORNÍ AKCE
      TURISTIKA