PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ


Encyklopedia:
Basic information
Folklore festivals
Festivals abroad
Ensembles and groups
Regional associations
Personalities
Magazine Folklore
Searching

Calendar:
Folklore events
Festivals

Abroad:
Calendar C.I.O.F.F.
Calendar I.O.V.
Festivals abroad
Offers from abroad
Offers abroad
Youth exchanges
Circles
Half-circles

Public:
Authorities of The FoS ČR
Novelties, news,...
Archive 2002
Archive 2001
Basic dokuments
Contracts
Subsidies supplied
Browsing articles

Address book:
Secretariat of The FoS ČR
Leaders of ensembles
Directors of festivals
Representatives of regions

Services:

For registered users

DOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Možnosti pojištění u HVP a.s.

Vážení přátelé, vedoucí našich členských souborů. Hasičská vzájemná pojišťovna a.s. patří již více než sedm let mezi naše nejlepší partnery z komerční sféry. I přesto, že v posledních dvou letech negarantuje úrazové a odpovědnostní pojištění, byla s generální ředitelkou Ing. Jaroslavou Reichlerovou a ředitelem vnějších vztahů Vladimírem Amlerem projednána nadstandardní spolupráce mezi Hasičskou vzájemnou pojišťovnou a.s. a Folklorním sdružením ČR.
Hasičská vzájemná pojišťovna a.s. je připravena členským souborům, regionálním sdružením a festivalům nabídnout zajímavé podmínky v těchto pojišťovacích oblastech: pojištění krojů a nástrojů, pojištění staveb, pojištění domácností, pojištění motorových vozidel, pojištění pro cesty a pobyt, životní a důchodové pojištění, pojištění výstav apod. S vedením pojišťovny hledáme také cesty pro rozšíření vzájemné spolupráce na úrovni jednotlivých regionálních sdružení.
Z tohoto důvodu doporučujeme našim členským souborům a regionálním sdružením spolupráci s jednotlivými pobočkami Hasičské vzájemné pojišťovny. Spolupráce s členskými folklorními festivaly FoS ČR, na které v letošním roce bude HVP a.s. opět finančně přispívat se také obnovila.
V závěru této informace bych chtěl poděkovat vrcholovému vedení Hasičské vzájemné pojišťovny a.s. i jednotlivým ředitelům poboček za velmi dobrou spolupráci v uplynulých letech. Jsem přesvědčen, že tuto spolupráci v letošním roce ještě prohloubíme.

Zdeněk Pšenica

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

DALŠÍ INFORMACE: Folklorní sdružení ČR
Zveřejněno 08.03.2001

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA