PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ

ENCYKLOPEDIE FoS
Základní informace o FoS ČR
Adresář FoS
Partneři FoS
Folklorní festivaly FoS ČR
Folklorní soubory FoS ČR
Folklorní materiály
Folklorní projekty
Folklor a media
KALENDÁŘ FOLKLORU
Folklorní akce a lidové umění
Festivaly FoS ČR
ZAHRANIČNÍ AKTIVITY FoS
Zahraniční aktivity
Zahraniční festivaly
Výměny a nabídky
Kolečka a půlkolečka
AKTUALITY A ZPRÁVY
Aktuality, novinky, zprávy, ...
Poskytované dotace
Archiv článků
FOLKLOR A TRADICE
Časopis Folklor
Folklor a lidové tradice v ČR
Etnografické členění ČR
Lidové tradice a zvyky
Lidová řemesla
Kroje a lidové oblečení
SLUŽBY
Vyhledávací centrum
Pro registrované

Časopis FOLKLOR


DOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

XI. Mezinárodní dětský folklorní festival ŠTĚPY 2002

31. května až 2. června 2002 - Veselí nad Moravou
Ve dnech 31. května až 2. června 2002 se ve Veselí nad Moravou uskuteční XI. ročník Mezinárodního dětského folklorního festivalu ŠTĚPY 2002, který pořádá Folklorní sdružení České republiky a Město Veselí nad Moravou ve spolupráci s Městským kulturním střediskem, Městským muzeem a Domem dětí a mládeže ve Veselí nad Moravou a místním Dětským folklorním souborem Štěpnička. Záštitu nad letošním ročníkem festivalu převzal předseda výboru Poslanecké sněmovny Pralamentu České republiky Zdeněk Škromach a hejtman Jihomoravského kraje Stanislav Juránek.
Na festival byly pozvány soubory Vonička Havířov, Škubánek Žďár nad Sázavou, Pálavánek Mikulov, Duběnka Hodonín, Spinek Vnorovy, Dětská cimbálová muzika p. Smutného, dále se zúčastní soubory z Chorvatska, Rakouska a Slovenska, a účinkovat budou také Dechová hudba Základní umělecké školy Veselí nad Moravou a pořádající hostitelský Dětský folklorní soubor Štěpnička. V sobotním zábavném programu "Tancujte, zpívejte, bavte se..." se představí i další zájmové kroužky z Veselí nad Moravou, moderátoři Rádia KISS PUBLIKUM a Silák ZEKON.
Ve festivalovém programu nebudou chybět výchovné koncerty pro základní školy (pátek 31. 5. 2002), Roztančená ulice (sobota 1. 6. 2002 v 9:00 hod.), hudební pořady a koncerty, diskotéka pro děti, škola lidových tanců a ukázky lidových řemesel. V neděli 2. 6. 2002 se ve 14:00 hod. uskuteční Slavnostní průvod městem a přijetí účastníků veselským starostou na městské radnici. Hlavní program, který byl autory nazván "Sem pospěšte, ptáčátka, zvířátka...", obohacený o přehlídku dětských zpěváků lidových písní a Klárky Plaširybové, vítězky celostátní soutěže "Zpěváčci 2001", proběhne v 15:00 hod. v zámeckém parku.

Kontaktní adresa:

Marcel Řimák
nám. Míru 667
698 25 Veselí nad Moravou
Česko (CZ)
tel: (+420) 518 322 567

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 29.05.2002 v 18:11 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA