PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJDOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

1. Ples Sdružení "Tradice ČR"

V pátek 14. března 2003 se na Slovanském ostrově v Paláci Žofín představí svým prvním plesem Sdružení "Tradice ČR".
Touto první pražskou společenskou akcí chce představit svoji činnost a cíle, přispět ke zviditelnění odkazu našich předků, znovuoživení, rozvoj a propagaci tradičních hodnot ČR.
Chce také vyzvednout osobnosti, které se zasadily o propagaci a prezentaci ČR doma i v zahraničí a předat čestné členství osobnosti, která se zasloužila o dobré jméno ČR. Sdružení chce také rozšířit nabídku pražských společenských akcí a připravit dobrou zábavu pro všechny účastníky plesu. Spoluorganizátory plesu jsou Agentura NKL, Folklorní sdružení ČR, Český klub olympioniků, Správa českých center, BUSSMARK, VMP a Svaz pro hospodářskou a obchodní spolupráci.

Záštitu nad plesem přijal ministr kultury ČR pan Pavel Dostál.
V bohatém programu plesu vystoupí Orchestr Karla Vlacha, moderátorka Tina Pletánková, Marie Rottrová, Petr Muk, Iveta Bartošová, sourozenci Ulrychovi se skupinou Javory, Cimbálová muzika VUS Ondráš Brno, Domažlická dudácká muzika. Součástí programu bude také "muzikálový cocktail" s pěveckými a tanečními ukázkami z muzikálů Pomáda, Jesus Christ Superstarr, Evita a Horečka sobotní noci. Taneční ukázky doplní předtančení standardních tanců v podání TK Metronom a show v akrobatickém rock´n´rollu v podání čtyřnásobných mistrů světa (R. Kolb a R. Holuša s partnerkami). Návštěvníky plesu jistě zaujmou také ukázky práce lidových řemeslníků a bohatá tombola.
Další informace můžete získat na sekretariátu Sdružení "Tradice ČR" tradice-cr@volny.cz nebo omartinak@iol.cz a na telefonech 732 346 006 nebo 224091256.

tisková zpráva

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

DALŠÍ INFORMACE: Ples Sdružení Tradice ČR
Zveřejněno 28.02.2003 v 16:21 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA