PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ

ENCYKLOPEDIE FoS
Základní informace o FoS ČR
Adresář FoS
Partneři FoS
Folklorní festivaly FoS ČR
Folklorní soubory FoS ČR
Folklorní materiály
Folklorní projekty
Folklor a media
KALENDÁŘ FOLKLORU
Folklorní akce a lidové umění
Festivaly FoS ČR
ZAHRANIČNÍ AKTIVITY FoS
Zahraniční aktivity
Zahraniční festivaly
Výměny a nabídky
Kolečka a půlkolečka
AKTUALITY A ZPRÁVY
Aktuality, novinky, zprávy, ...
Poskytované dotace
Archiv článků
FOLKLOR A TRADICE
Časopis Folklor
Folklor a lidové tradice v ČR
Etnografické členění ČR
Lidové tradice a zvyky
Lidová řemesla
Kroje a lidové oblečení
SLUŽBY
Vyhledávací centrum
Pro registrované

Časopis FOLKLOR


DOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

ROŽNOVSKÉ SLAVNOSTI 2003

Město Rožnov pod Radhoštěm a Valašské muzeum v přírodě
PÁTEK 4. 7. 2003
15.00 - Komorní amfiteátr
"DOBRO DOŠLI DO ROŽNOVA ...”
Folklorní soubory z Chorvatska a Ruska

20.00 - amfiteátr Na stráni
TO NEJLEPŠÍ Z ONDRÁŠE
účinkuje VUS Ondráš z Brna
po skončení pořadu hraje k tanci
cimbálovka Ondráše
SOBOTA 5. 7. 2003
10.00 rožnovské náměstí T.G.M.
11.00 pódium u rybníčku
HOSTÉ ZE SVĚTA SE PŘEDSTAVUJÍ

Pustevny
KONCERT DECHOVÉ HUDBY
ZE SLOVENSKA

10.00 - Komorní amfiteátr
"KDO VYSKOČÍ, TEN JE CHLAP !"
memoriál Dušana Růžičky, základní kolo
soutěže v odzemku a obuškovém

12.00 Komorní amfiteátr
KONCERT ZAHRANIČNÍCH
DECHOVÝCH HUDEB

13.00
CO SRDCE POJÍ, MOŘE NEROZDVOJÍ
vystoupení našich krajanů ze Srbska,
Švýcarska, Ukrajiny, Chorvatska a z Mexika

14.00
"AŽ PŮJDU Z JASÉNKY ..."
z odkazu Zdeňka Kašpara
účinkují: Jasénka, Karlovjanky, Zd. Platzer,
Pavel Ptáček a další

15.00
"KDO VYSKOČÍ, TEN JE CHLAP !"
memoriál Dušana Růžičky, finále soutěže
v odzemku a obuškovém

16.30
TANCE ODJINUD
účinkují folklorní soubory z Maďarska,
Polska a Slovinska

18.00
PŘIROSTLO NÁM K SRDCI
v programu věnovanému seniorům účinkují
Věčně mladý Danaj, Nositelé tradicVsacan,
Starší Velička a Veteran club Radhošť

19.30
Z HOR DO ÚDOLÍ
aneb z pod Radhošťa na Vsetín
medailon souborů Radhošť a Vsacan

21.00
... ČTYŘI CHODNÍČKY ...
o fokloru po obou stranách Bílých Karpat
účinkují soubory Olšava z Uherského Brodu,
Klobučan z Valašských Klobouk, Závršan z Návojné,
Družba z Trenčína, Krajňanec z Krajného a Kýčer z Turé Lúky

22.30 areál Dřevěného městečka
"DO BÍLÉHO RÁNA, AŽ DENICA VYJDE ..."
lidová veslice
NEDĚLE 6. 7. 2003
10.30 - Komorní amfiteátr
HOJA, HOJA, TEČE VODA...
dětský pořad
účinkuje Kyjovjánek, Olšavěnka, Malá Jasénka
a Radosť Trenčín

12.00
NÁVRATY DO STARÉ VLASTI
účinkují krajané ze Srbska, Švýcarska,
Ukrajiny, Chorvatska a Mexika

13.30
" PLZEŇSKÁ VĚŽ PŘEVYŠUJE KOPCE ...”
pořad souboru Jiskra Plzeň

15.00
TAM OKOLO VISEGRADU
o zpívání, tancování a asi - milování
účinkují soubory Olšava, Družba Trenčín, Dabrowiaci
a Óvari Gazdász Táncegyüttes

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 14.05.2003 v 10:42 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA