PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ


Encyklopedia:
Basic information
Folklore festivals
Festivals abroad
Ensembles and groups
Regional associations
Personalities
Magazine Folklore
Searching

Calendar:
Folklore events
Festivals

Abroad:
Calendar C.I.O.F.F.
Calendar I.O.V.
Festivals abroad
Offers from abroad
Offers abroad
Youth exchanges
Circles
Half-circles

Public:
Authorities of The FoS ČR
Novelties, news,...
Archive 2002
Archive 2001
Basic dokuments
Contracts
Subsidies supplied
Browsing articles

Address book:
Secretariat of The FoS ČR
Leaders of ensembles
Directors of festivals
Representatives of regions

Services:

For registered users

DOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

XII. Mezinárodní dětský folklorní festival
ŠTĚPY 2003

29. května až 1. června 2003 - Veselí nad Moravou - TISKOVÁ ZPRÁVA
Ve dnech 29. května až 1. června 2003 se ve Veselí nad Moravou uskuteční XII. ročník Mezinárodního dětského folklorního festivalu ŠTĚPY 2003, který pořádá Folklorní sdružení České republiky a Město Veselí nad Moravou ve spolupráci s Městským kulturním střediskem, se Službami Města Veselí, s Domem dětí a mládeže a místním Dětským folklorním souborem Štěpnička. Záštitu nad letošním ročníkem festivalu převzal ministr práce a sociálních věcí České republiky Zdeněk Škromach, senátor Senátu ČR Josef Vaculík a radní Jihomoravského kraje Jan Letocha.
Na festival byly pozvány soubory Děcka z Kunovic, Břeclavánek, Mladinka Plzeň. Kyjovánek, Kamejka, dále se zúčastní soubory z Bulharska a Slovenska, účinkovat budou také Dechová hudba Základní umělecké školy Veselí nad Moravou a pořádající hostitelský Dětský folklorní soubor Štěpnička. V sobotním zábavném programu "Tancujte, zpívejte, bavte se..." se představí i další zájmové kroužky z Veselí nad Moravou, moderátoři Rádia KISS PUBLIKUM a Silák ZEKON.
Ve festivalovém programu nebudou chybět výchovné koncerty pro základní školy (čtvrtek 29.6.2003 Kunovice, pátek 30.6.2003 Veselí nad Moravou a Hroznová Lhota), Roztančená ulice (sobota 31.5.2003 v 9:00 hod.), hudební pořady a koncerty, diskotéka pro děti, škola lidových tanců a ukázky lidových řemesel. V neděli 1.6.2003 se ve 14:15 hod. uskuteční Slavnostní průvod městem a přijetí účastníků veselským starostou na městské radnici. Hlavní program, který byl autory nazván "Vrť sa dívča,vrť sa dívča...", proběhne v 15:00 hod. v zámeckém parku.

Zdeněk Pšenica
Folklorní sdružení České republiky
předseda

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 13.05.2003 v 20:32 hodin

Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA