PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ


Nadpis Tabulky 1
Tabulka 1
Tabulka 1
Tabulka 1
Nadpis Tabulky 2
Tabulka 2
Tabulka 2
Tabulka 2


DOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Národní krojový ples

Časopis Folklor 2/04
Časopis Folklor
Národní krojový ples
V pořadí již VII. ročník reprezentačního Národního krojového plesu Folklorního sdružení ČR se uskuteční v sobotu 7. února 2004 v Domě kultury ve Žďáru nad Sázavou za účasti 400 krojovaných členů folklorních souborů a hudeb z celé České republiky, téměř dvou stovek hostů a 400 návštěvníků.
Ples, uspořádaný ve spolupráci s Městem Žďár nad Sázavou a Krajem Vysočina, zaštítí poslankyně PS PČR Miroslava Němcová, hejtman kraje Vysočina František Dohnal a generální ředitel Českého rozhlasu Václav Kasík.
K tanci a poslechu budou hrát dechová hudba Ištvánci ze Šardic, Domažlická dudácká muzika a cimbálová muzika VUS Ondráš Brno. Mezi vzácnými hosty plesu očekáváme členy zahraničních delegací z Rakouska, Slovenska, Francie, Ruska, Indonésie a Polska.
Reportáž z VII. národního krojového plesu FoS ČR přineseme v příštím čísle časopisu.

redakce

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

DALŠÍ INFORMACE: Folklorní sdružení ČR
Zveřejněno 05.04.2004 v 13:34 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA