PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ

ENCYKLOPEDIE FoS
Základní informace o FoS ČR
Adresář FoS
Partneři FoS
Folklorní festivaly FoS ČR
Folklorní soubory FoS ČR
Folklorní materiály
Folklorní projekty
Folklor a media
KALENDÁŘ FOLKLORU
Folklorní akce a lidové umění
Festivaly FoS ČR
ZAHRANIČNÍ AKTIVITY FoS
Zahraniční aktivity
Zahraniční festivaly
Výměny a nabídky
Kolečka a půlkolečka
AKTUALITY A ZPRÁVY
Aktuality, novinky, zprávy, ...
Poskytované dotace
Archiv článků
FOLKLOR A TRADICE
Časopis Folklor
Folklor a lidové tradice v ČR
Etnografické členění ČR
Lidové tradice a zvyky
Lidová řemesla
Kroje a lidové oblečení
SLUŽBY
Vyhledávací centrum
Pro registrované

Časopis FOLKLOR


DOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Zpíváme pro radost

Časopis folklor 5/2004
To je název dvou galakoncertů lidových písní, které budou uspřádány v Praze u příležitosti 10. výročí dětské celostátní soutěže Zpěváček pod záštitou předsedy vlády Stanislava Grosse, náčelníka GŠ AČR Pavla Štefka, primátora Hlavního města Prahy Pavla Béma a Mistra Petra Dvorského 9. a 10. října 2004 v Kongresovém centru Praha.
První galakoncert se uskuteční od 17.00 hodin v Jižním sále Kongresového centra 9. října za účasti Mistra Petra Dvorského, finalistů a vítězů soutěží Zpěváček a Slávik Slovenska. Za doprovodu Orchestru lidových nástrojů VUS Ondráš Brno a Orchestru ľudových nástrojov Slovenského rozhlasu Bratislava vystoupí 14 dětí z České a Slovenské republiky a další děti z Polska, Bulharska, Litvy, Maďarska, Rakouska, Německa a Ruska.
Druhý galakoncert o den později od 19.30 hodin v Kongresovém sále za účasti Mistra Petra Dvorského a dalších hostů - Pavla Habery, Marie Rottrové, Sisy Sklovské a další opět za doprovodu výše uvedených orchestrů, které doplní Berki Mrenica se svou hudbou.
Vstupenky - pro členy Folklorního sdružení ČR zdarma - na druhý koncert si můžete objednat na adrese sekretariátu Folklorního sdružení ČR.

redakce

DALŠÍ INFORMACE: Folklorní sdružení ČR
Zveřejněno 16.09.2004 v 14:10 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA