PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ

ENCYKLOPEDIE FoS
Základní informace o FoS ČR
Adresář FoS
Partneři FoS
Folklorní festivaly FoS ČR
Folklorní soubory FoS ČR
Folklorní materiály
Folklorní projekty
Folklor a media
KALENDÁŘ FOLKLORU
Folklorní akce a lidové umění
Festivaly FoS ČR
ZAHRANIČNÍ AKTIVITY FoS
Zahraniční aktivity
Zahraniční festivaly
Výměny a nabídky
Kolečka a půlkolečka
AKTUALITY A ZPRÁVY
Aktuality, novinky, zprávy, ...
Poskytované dotace
Archiv článků
FOLKLOR A TRADICE
Časopis Folklor
Folklor a lidové tradice v ČR
Etnografické členění ČR
Lidové tradice a zvyky
Lidová řemesla
Kroje a lidové oblečení
SLUŽBY
Vyhledávací centrum
Pro registrované

Časopis FOLKLOR


DOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Aktuálně z činnosti výboru a sekretariátu FoS ČR

Časopis Folklor 6/04
Výbor Folklorního sdružení ČR jednal v uplynulém období za účasti revizní komise a předsedů regionálních folklorních sdružení ve dnech 1. - 2. října 2004 v Praze. Vedle obvyklých informací o uskutečněných akcích a záměrech na další období byla jeho pozornost zaměřena na realizaci dvou zásadních opatření v závěru roku 2004: VIII. valné hromady Folklorního sdružení ČR a přípravě účetních a ekonomů na vedení podvojného účetnictví.
Výbor rozhodl o uskutečnění tří seminářů pro účetní a ekonomy souborů a festivalů k problematice přechodu na podvojné účetnictví. Informace o seminářích byly zaslány souborům a jsou zveřejněny také na www.fos.cz. Semináře se uskuteční ve dnech 6. - 7. 11. v Brně a v Ostravě a ve dnech 13. - 14. 11. 2004 v Praze. Na jednání výboru byl FoS ČR nabídnut program pro vedení podvojného účetnictví neziskovými organizacemi společností OK systém za zajímavých cenových podmínek. V současné době je tento program posuzován a pokud bude rozhodnuto o jeho zakoupení, bude předmětem seminářů také seznámení s tímto účetním programem.
Sekretariátu FoS ČR nebyla v uplynulém období štěstěna příznivě nakloněna. Nejdřív byl sekretariát (16. srpna) vykraden (škoda činí 80.000,- Kč) a vzápětí (8. září) bylo odcizeno vozidlo, které mělo FoS ČR zapůjčeno od společnosti CAC Leasing. Ani tyto "jobovky" nám však nebrání dále pokračovat v práci, které nás v závěru roku čeká ještě dost a dost.

Jiří Pokorný

DALŠÍ INFORMACE: Folklorní sdružení ČR
Zveřejněno 01.12.2004 v 08:56 hodin

Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
    FOLKLORNÍ AKCE
      TURISTIKA