PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJDOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Obec Kovářov má nový Stolní dvoutýdenní Kalendář 2005

Jihočeský folklorní soubor Kovářovan ve spolupráci s Obcí Kovářov, Nadací Vltava, Folklorním sdružením ČR, Jihočeským krajem a TG Tisk Lanškroun vydal stolní dvoutýdenní kalendář na rok 2005, který navrhli a zpracovali manželé Milan a Pavla Škochovi, snímky pořídil Milan Škoch.
Tento kalendář byl vydán u příležitosti vyhlášení Obce Kovářov Vesnicí roku 2004 v Programu obnovy venkova a jako první jej obdrželi hosté, kteří se zúčastnili slavnostního vyhlášení této celostátní soutěže 19. listopadu v Kovářově.
Kalendář je věnován lidovým tradicím Kovářovska, které udržuje Občanské sdružení Kovářovan a na fotografiích prezentuje činnost dětských souborů Kovářovánek, Malý Kovářovan, dospělého souboru Kovářovan i Divadelní společnosti Podkova. Dále jsou zde snímky z Jihočeského folklorního festivalu Kovářov i záběry zachycující zajímavosti obce a jejího okolí.
Chtěli bychom poděkovat výše uvedeným partnerům za pomoc při realizaci kalendáře, který je zajímavým propagačním materiálem zaměřeným na Kovářovsko - jihočeskou národopisnou oblast Kozácko.

manželé Milan a Pavla Škochovi
vedoucí Kovářovanu

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 05.12.2004 v 10:15 hodin

Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA